Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 38437000 Laboratorní pipety a příslušenství
Místo plnění
Nižší územní jednotka země (NUTS): Olomoucký kraj (CZ071)
Země: Česko
Další informace: Místem plnění Veřejné zakázky je Ústav molekulární a translační medicíny Lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, Hněvotínská 1333/5, 779 00 Olomouc.
Hodnota