611159-2025 - Zadávání
Česko – Cisternová vozidla – Pořízení tří automobilových cisteren
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Název: Pořízení tří automobilových cisteren
Popis: Předmětem veřejné zakázky je pořízení 3 ks automobilových cisteren, které budou určené k provozu na letištní ploše pro zajištění tankování letecké techniky a k uskladnění leteckého paliva.
Interní identifikátor: LOM/2025/ÚS-14086
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34133100 Cisternová vozidla
5. Část
Část: LOT-0001