613378-2025 - Změna smlouvy
Česko – Výstavba silnic – I/27 Šlovice - Přeštice, přeložka
Oznámení o změně smlouvy
Práce
2. Řízení
Řízení
Název: I/27 Šlovice - Přeštice, přeložka
Popis: Předmětem plnění veřejné zakázky je provedení stavebních prací ve smyslu § 222 ZZVZ č. 134/2016 Sb. na stavbě I/27 Šlovice - Přeštice, přeložka. Změny se týkají SO 108.
Interní identifikátor: 06EU-004307
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45233120 Výstavba silnic
5. Část
Část: LOT-0001