61383-2026 - Výsledek
Česko – Pásy pro dopravníky – DYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM NA ZAJIŠTĚNÍ DODÁVEK DOPRAVNÍCH PÁSŮ
Oznámení o výsledku zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Název: DYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM NA ZAJIŠTĚNÍ DODÁVEK DOPRAVNÍCH PÁSŮ
Popis: Předmětem Veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS budou dodávky dopravních pásů pro pásové dopravníky a zařízení používaná v těžebním průmyslu, tj. při těžbě uhlí a skrývky v lokalitách zadavatele, tj. Doly Bílina a Doly Nástup Tušimice.
Interní identifikátor: N006/25/V00014123
Typ řízení: Jiné jednofázové řízení
Hlavní prvky řízení: DÍLČÍ VZ 001 - ZAJIŠTĚNÍ DODÁVEK DOPRAVNÍCH PÁSŮ - N006/25/V00039328
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 42417310 Pásy pro dopravníky
Další klasifikace (cpv): 39563520 Textilní dopravníkové pásy
5. Část
Část: LOT-0002
Název: DÍLČÍ VZ 001 - ZAJIŠTĚNÍ DODÁVEK DOPRAVNÍCH PÁSŮ
Popis: Předmětem dílčí veřejné zakázky zadávané v zavedeném DNS jsou dodávky dopravních pásů pro pásové dopravníky a zařízení používaná v těžebním průmyslu, tj. při těžbě uhlí a skrývky v lokalitách zadavatele, tj. Doly Bílina a Doly Nástup Tušimice.
Interní identifikátor: N006/25/V00039328