2. Řízení
Řízení
Název: DYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM PRO PRŮBĚŽNÉ A OPAKOVANÉ NÁKUPY Porcelánových talířů a misek do tabletu, ostatní nádobí
Popis: Zadavatel prostřednictvím tohoto zadávacího řízení zavádí dynamický nákupní systém na nákup porcelánových talířů a misek do tabletu, ostatního nádobí. Blíže viz zadávací podmínky.
Interní identifikátor: VZ 51/2025
Typ řízení: Užší
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 39221210 Talíře
Další klasifikace (cpv): 39221230 Misky, 39299000 Stolní a domácenské sklo, 39221120 Šálky a sklenice, 39221122 Hrnečky, 39223100 Lžíce, 39223000 Lžíce a vidličky, 39241000 Nože a nůžky
5. Část
Část: LOT-0001
Název: 1. – Porcelánové talíře do tabletu
Popis: Porcelánové talíře do tabletu
Interní identifikátor: VZ 51/2025_1
Část: LOT-0004
Název: 3. – Ostatní nádobí
Popis: Ostatní nádobí
Interní identifikátor: VZ 51/2025_3
Hlavní klasifikace (cpv): 39299000 Stolní a domácenské sklo
Další klasifikace (cpv): 39221120 Šálky a sklenice, 39221122 Hrnečky, 39223100 Lžíce, 39223000 Lžíce a vidličky, 39241000 Nože a nůžky
Část: LOT-0003
Název: 2. – Porcelánové misky do tabletu
Popis: Porcelánové misky do tabletu
Interní identifikátor: VZ 51/2025_2
Hlavní klasifikace (cpv): 39221230 Misky