65002-2026 - Výsledek
Česko – Myčky nádobí jiné než pro domácnost – GŘ OL - Mycí stroje kuchyňské 2023
Oznámení o výsledku zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Název: GŘ OL - Mycí stroje kuchyňské 2023
Popis: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody s jedním vybraným dodavatelem na dodávku mycích strojů o různé kapacitě pro mytí nádobí pro stravovací provozy po dobu dvou (2) let s možností prodloužení na čtyři (4) roky. Součástí předmětu plnění je také bezplatné provádění prohlídek a pravidelné odborné údržby po dobu záruční doby dle doporučení výrobce nebo příslušných technických norem (dále také „Záruční servis“) tak, aby po celou záruční dobu byla zajištěna plná funkčnost zařízení. Záruční servis zahrnuje zejména servisní úkony, provozní testy, seřízení, technickou podporu, práci a cestu technika do místa plnění servisní kontroly.
Předchozí oznámení: 437345-2023
Typ řízení: Otevřené
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 42959000 Myčky nádobí jiné než pro domácnost
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: VS-9797-27/ČJ-2023-800097-VERZAK
Možnosti:
Popis možností: Vyhrazená změna závazku bude spočívat v uzavření nové dohody, a to s prodávajícím, jehož nabídka se v rámci zadávacího řízení umístila jako další (druhá) nejvýhodnější po prodávajícím a současně splnila veškeré zadávací podmínky kupujícího jako zadavatele (dále „nový prodávající“).
2. Verfahren
Verfahren
Vorherige Bekanntmachung: 437345-2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42959000 Geschirrspülmaschinen, nicht für den Hausgebrauch
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: VS-9797-27/ČJ-2023-800097-VERZAK
Optionen: