656015-2023 - VýsledekČesko-Praha: Přesné modely
Oznámení o výsledku zadávacího řízení
Dodávky
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1.
Rozsah veřejné zakázky
II.1.1.
Název
Projekt MŽE NTM – ZŘ 11 – Výroba makety tažného koně v životní velikosti
II.1.2.
Hlavní kód CPV
34999400 Přesné modely
II.1.4.
Stručný popis
Předmětem veřejné zakázky je výroba a dodání makety tažného koně v měřítku 1 : 1, včetně postroje, který bude znázorněn v dynamickém pohybu při tažení repliky koněspřežného vozu zvaného Hannibal (inv. č. 38551) ze sbírek Zadavatele, a to pro výstavní využití v budoucí interiérové expozici připravovaného Muzea železnice a elektrotechniky (MŽE). Výsledné provedení makety koně s postrojem (hruď a hlava včetně očních klapek, chomoutu, opratí atd.) musí působit zcela realisticky, včetně reálné velikosti zvířete a musí svými proporcemi odpovídat taženému vozu Hannibal a s tímto vozem, v budoucí expozici, působit kompaktně a přesvědčivě. Instalace na místě finálního umístění v připravované expozici MŽE, která proběhne v zatím neurčeném terminu v budoucnu (horizont cca 5 let), není předmětem plnění veřejné zakázky, vybraný dodavatel však bude smluvně zavázán k osobní asistenci při této instalaci za účelem dohledu nad způsobem instalace a poskytnutí součinnosti a konzultací z důvodu minimalizace rizik poškození makety. Podrobná technická specifikace předmětu veřejné zakázky je uvedena v „Záměru výroby makety koně v životní velikosti“, zpracovaného odborným týmem Národního technického muzea v srpnu 2022, který je součástí zadávacích podmínek zveřejněných na profilu zadavatele.
II.1.6.
Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2.
Popis
II.2.2.
Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
39114100 Čalounění
II.2.4.
Popis zakázky