658917-2026 - Výsledek
Česko – Kanyly – Kanyly k oxygenátorům
Oznámení o výsledku zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Název: Kanyly k oxygenátorům
Popis: Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky kanyl, dle popisu a minimálních technických podmínek stanovených v příloze č. 3 zadávací dokumentace – Tabulka splnění minimálních technických podmínek.
Interní identifikátor: VZ-2026-000755
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33141220 Kanyly
5. Část
Část: LOT-0001
Možnosti:
Popis možností: viz zadávací dokumentace