2. Řízení
Řízení
Název: Dodávka elektrické energie pro statutární město Děčín a jím zřízené organizace
Popis: Předmětem plnění veřejné zakázky je fyzická dodávka elektřiny a sdružených služeb včetně zajištění distribuce elektřiny a systémových služeb a převzetí odpovědnosti za odchylku na dodavatele podle vyhlášky č. 127/2017 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro období od 1.1.2027 do 31.12.2028.
Interní identifikátor: P26V00000821
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 09310000 Elektrická energie
5. Část
Část: LOT-0006
Název: Část 6 - Dodávka el. energie pro byty ve správě města (NN)
Interní identifikátor: DBID11194
Možnosti:
Popis možností: stanovena ve výši 100 000 Kč bez DPH Pro každou část veřejné zakázky si zadavatel podle § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost rozšířit nebo zúžit rozsah plnění v případě vzniku nových odběrných míst zadavatele nebo zrušení stávajících odběrných míst zadavatele v době trvání smlouvy vztahující se k příslušné části veřejné zakázky. Celkový souhrnný rozsah takové změny u příslušné části veřejné zakázky nepřekročí 10 % předpokládané hodnoty této části veřejné zakázky bez DPH. Pro nová odběrná místa budou použity jednotkové ceny odpovídající příslušnému typu odběru a cenám sjednaným ve smlouvě pro danou část veřejné zakázky. Změna bude provedena dodatkem ke smlouvě a nesmí změnit celkovou povahu příslušné části veřejné zakázky.
Část: LOT-0001
Název: Část 1 - Dodávka el. energie pro Aquapark Děčín (VN)
Interní identifikátor: DBID11189
Popis možností: stanovena ve výši 200 000 Kč bez DPH Pro každou část veřejné zakázky si zadavatel podle § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost rozšířit nebo zúžit rozsah plnění v případě vzniku nových odběrných míst zadavatele nebo zrušení stávajících odběrných míst zadavatele v době trvání smlouvy vztahující se k příslušné části veřejné zakázky. Celkový souhrnný rozsah takové změny u příslušné části veřejné zakázky nepřekročí 10 % předpokládané hodnoty této části veřejné zakázky bez DPH. Pro nová odběrná místa budou použity jednotkové ceny odpovídající příslušnému typu odběru a cenám sjednaným ve smlouvě pro danou část veřejné zakázky. Změna bude provedena dodatkem ke smlouvě a nesmí změnit celkovou povahu příslušné části veřejné zakázky.
Část: LOT-0002
Název: Část 2 - Dodávka el. energie pro Zimní stadion Děčín (VN)
Interní identifikátor: DBID11190
Část: LOT-0003
Název: Část 3 - Dodávka el. energie pro Městská knihovna Děčín (VN+NN)
Interní identifikátor: DBID11191
Část: LOT-0004
Název: Část 4 – Dodávka el. energie pro Centrum sociálních služeb (VN+NN)
Interní identifikátor: DBID11192
Popis možností: stanovena ve výši 500 000 Kč bez DPH Pro každou část veřejné zakázky si zadavatel podle § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost rozšířit nebo zúžit rozsah plnění v případě vzniku nových odběrných míst zadavatele nebo zrušení stávajících odběrných míst zadavatele v době trvání smlouvy vztahující se k příslušné části veřejné zakázky. Celkový souhrnný rozsah takové změny u příslušné části veřejné zakázky nepřekročí 10 % předpokládané hodnoty této části veřejné zakázky bez DPH. Pro nová odběrná místa budou použity jednotkové ceny odpovídající příslušnému typu odběru a cenám sjednaným ve smlouvě pro danou část veřejné zakázky. Změna bude provedena dodatkem ke smlouvě a nesmí změnit celkovou povahu příslušné části veřejné zakázky.
Část: LOT-0005
Název: Část 5 - Dodávka el. energie pro veřejné osvětlení města (NN)
Interní identifikátor: DBID11193
Část: LOT-0007
Název: Část 7 - Dodávka el. energie pro nebytové prostory ve správě města (NN)
Interní identifikátor: DBID11195
Popis možností: stanovena ve výši 250 000 Kč bez DPH Pro každou část veřejné zakázky si zadavatel podle § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost rozšířit nebo zúžit rozsah plnění v případě vzniku nových odběrných míst zadavatele nebo zrušení stávajících odběrných míst zadavatele v době trvání smlouvy vztahující se k příslušné části veřejné zakázky. Celkový souhrnný rozsah takové změny u příslušné části veřejné zakázky nepřekročí 10 % předpokládané hodnoty této části veřejné zakázky bez DPH. Pro nová odběrná místa budou použity jednotkové ceny odpovídající příslušnému typu odběru a cenám sjednaným ve smlouvě pro danou část veřejné zakázky. Změna bude provedena dodatkem ke smlouvě a nesmí změnit celkovou povahu příslušné části veřejné zakázky.
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: P26V00000821
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0006
Interne Kennung: DBID11194
Optionen:
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DBID11189
Los: LOT-0002
Interne Kennung: DBID11190
Los: LOT-0003
Interne Kennung: DBID11191
Los: LOT-0004
Interne Kennung: DBID11192
Los: LOT-0005
Interne Kennung: DBID11193
Los: LOT-0007
Interne Kennung: DBID11195