See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Název: Tiskové služby pro společnost Výstaviště Praha, a.s.
Popis: Předmětem veřejné zakázky je poskytnutí služeb spočívajících v zajištění tiskových služeb pro marketingové oddělení společnosti Výstaviště Praha, a.s.
Interní identifikátor: Tiskové služby pro společnost Výstaviště Praha, a.s.
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Zadávací postup je uveden v zadávací dokumentaci.
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 79800000 Tiskařské a související služby
5. Část
Část: LOT-0004
Název: Tisk vinylových propagačních materiálů velkého i malého formátu
Popis: Uvedeno v zadávací dokumentaci.
Interní identifikátor: Tisk vinylových propagačních materiálů velkého i malého formátu
Část: LOT-0003
Název: Tisk papírových propagačních materiálů velkého i malého formátu
Interní identifikátor: Tisk papírových propagačních materiálů velkého i malého formátu
Část: LOT-0002
Název: Výroba a potisk forexových a dibond materiálů velkého i malého formátu
Interní identifikátor: Výroba a potisk forexových a dibond materiálů velkého i malého formátu
Část: LOT-0001
Název: Tisk velkoformátových PVC materiálů – banner, mesh
Popis: Tisk velkoformátových PVC materiálů – banner, mesh
Interní identifikátor: Výstaviště Praha, a.s.