690366-2026 - Zadávání
Česko – Přístroje pro plynovou a respirační terapii – Kyslíkové průtokoměry a redukční ventily včetně zajištění pozáručních činností
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Název: Kyslíkové průtokoměry a redukční ventily včetně zajištění pozáručních činností
Popis: Předmětem veřejné zakázky je zajištění průběžných dodávek kyslíkových průtokoměrů a redukčních ventilů včetně příslušenství po dobu let 2026–2029 pro Fakultní nemocnici Hradec Králové.
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33157000 Přístroje pro plynovou a respirační terapii
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Část 1: Kyslíkové průtokoměry
Popis: Předmětem této části veřejné zakázky je zajištění průběžných dodávek kyslíkových průtokoměrů vč. příslušenství v průběhu let 2026–2029, zajištění záručních i pozáručních činností.
Interní identifikátor: 1
Část: LOT-0002
Název: Část 2: Kyslíkové redukční ventily
Popis: Předmětem této části veřejné zakázky je zajištění průběžných dodávek kyslíkových redukčních ventilů vč. příslušenství v průběhu let 2026–2029, zajištění záručních i pozáručních činností.
Interní identifikátor: 2
Hlavní klasifikace (cpv): 42131141 Redukční ventily
690366-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33157000 Gas-therapy and respiratory devices
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Část 1: Kyslíkové průtokoměry
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
Main classification (cpv): 42131141 Pressure-reducing valves