698481-2026 - Výsledek
Česko – Elektrické izolátory – DODÁVKY IZOLÁTORŮ 110KV KOMPOZITNÍCH ZÁVĚSNÝCH
Oznámení o výsledku zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Název: DODÁVKY IZOLÁTORŮ 110KV KOMPOZITNÍCH ZÁVĚSNÝCH
Popis: Čerpání KSN 014-2026 za období 3Q/2026 Počet dílčích smluv za 3Q/2026 je 1.
Interní identifikátor: N006/26/V00001555
Typ řízení: Jednací řízení s uveřejněním / jednací řízení
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Jednací řízení s uveřejněním navazující na Systém kvalifikace
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 44111511 Elektrické izolátory
5. Část
Část: LOT-0001