2. Řízení
Řízení
Název: „Reagenční činidla pro analýzu močového sedimentu a chemickou analýzu moči včetně bezplatné výpůjčky analyzátorů pro Opočno a Jaroměř“
Popis: Průběžné dodávky spotřebního materiálu a reagencií (dále jen „zboží“) pro zadavatele v délce trvání 5 let, dále pak bezplatná výpůjčka dvou přístrojů, tj. automatického analyzátoru moči s příslušenstvím (dále jen „přístroj“), včetně dodání, instalace, implementace, zaškolení/instruktáže a zajištění „full servisu“ k vypůjčeným přístrojům. Celkové předpokládané množství je v objemu 75.000 reportovaných výsledků moče chemicky a močového sedimentu. Objem reportovaných výsledků je uveden za 5 let. Součástí předmětu je bezplatná výpůjčka celkem 2 přístrojů pro laboratoř Opočno a laboratoř Jaroměř.
Interní identifikátor: 005/KS/2025/OŘ
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: V souladu s ust. § 56 ZZVZ
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33696000 Činidla a kontrastní látky
5. Část
Část: LOT-0001
Možnosti:
Popis možností: Zadavatel si ve smyslu § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost změny závazku ze smlouvy na tuto veřejnou zakázku: 1. v případě, že dojde k ukončení výroby, k výpadku výroby, k ukončení dodávek z důvodů na straně třetí osoby nebo k výpadku dodávek z důvodů na straně třetí osoby některé položky zboží, jehož dodávka je součástí předmětu plnění této veřejné zakázky, resp. některé její dílčí části, vyhrazuje si zadavatel změnu závazku ze smlouvy spočívající v nahrazení takové položky zboží jinou položkou stejného účelového určení splňující zadávací podmínky, přičemž zadavatel není povinen takovou změnu závazku provést; 2. v případě, že průměrná roční míra inflace za předchozí kalendářní rok zveřejněná Českým statistickým úřadem bude vyšší nebo rovna 5 % a současně prodávající do 01.08. příslušného roku zadavateli oznámí záměr zvýšit kupní cenu o inflaci, vyhrazuje si zadavatel změnu závazku ze smlouvy spočívající ve zvýšení kupní ceny o tuto průměrnou roční míru inflace, nejvýše však o 5 %.