2. Řízení
Řízení
Název: I/42 Brno, VMO Žabovřeská I - etapa II
Popis: Předmětem veřejné zakázky je přestavba části VMO od MÚK Hlinky po spojovací komunikaci přes řeku Svratku na ulici Veslařskou (cca km 2,1 - 3,0 projektového staničení). Stavba zahrnuje mj. rozšíření stávající dvoupruhové komunikace na směrově rozdělenou čtyřpruhovou komunikaci, přeložení tramvajové tratě do nového tramvajového tunelu pod Wilsonovým lesem a vybudování komunikace pro pěší a pro cyklisty.
Interní identifikátor: 03PT-004168
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45233120 Výstavba silnic
5. Část
Část: LOT-0001