712901-2026 - Výsledek
Česko – Telekomunikační služby – Výběr mobilního operátora pro hlasové a datové služby pro statutární město Zlín a jeho společnosti a organizace
Oznámení o výsledku zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Služby
2. Řízení
Řízení
Název: Výběr mobilního operátora pro hlasové a datové služby pro statutární město Zlín a jeho společnosti a organizace
Popis: Předmětem plnění zadávané veřejné zakázky je poskytování telekomunikačních služeb, zajištění všech souvisejících činností včetně dodávky datových modemů pro statutární město Zlín a jeho společnosti a organizace (dále jen „zadavatel“).
Předchozí oznámení: 226476-2024
Typ řízení: Otevřené
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 64200000 Telekomunikační služby
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Výběr mobilního operátora pro hlasové a datové služby pro statutární město Zlín a jeho společnosti a organizace.
Popis: Předmětem plnění zadávané veřejné zakázky je poskytování telekomunikačních služeb, zajištění všech souvisejících činností včetně dodávky datových modemů pro statutární město Zlín a jeho společnosti a organizace (dále jen „zadavatel“). Toto oznámení se týká pouze čtvrtletního plnění na základě rámcové smlouvy za III. čtvrtletí 2026 pro statutární město Zlín.
Interní identifikátor: Výběr mobilního operátora pro hlasové a datové služby pro statutární město Zlín a jeho společnosti a organizace.