2. Řízení
Řízení
Název: Dodávky zdravotnického spotřebního materiálu pro urologické oddělení - ČÁST 1: Katétry a ostatní spotřební materiál pro urologii
Popis: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné opakované dodávky zdravotnického spotřebního materiálu do zadavatelem zřízeného konsignačního skladu v prostorách urologického endoskopického sálu, 1. patro, pavilon V/B, sklad - místnost č. 208. Plnění bude probíhat na základě aktuálních potřeb a jeho jednotlivých objednávek po dobu dvou let, a to dle minimálních technických podmínek stanovených v příloze č. 4 ZD, včetně dopravy do místa plnění.
Interní identifikátor: OPA/FMP/2026/02/ZSM-URO
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33141200 Katétry
Další klasifikace (cpv): 33141210 Balónkové katétry, 33141240 Doplňky ke katétrům, 33141640 Drenáže, 33141615 Sáčky na moč, 33141323 Bioptické jehly, 33169200 Chirurgické koše, 33184100 Chirurgické implantáty
5. Část
Část: LOT-0001
Další klasifikace (cpv): 33141615 Sáčky na moč, 33141210 Balónkové katétry, 33141240 Doplňky ke katétrům, 33141640 Drenáže, 33141323 Bioptické jehly, 33169200 Chirurgické koše, 33184100 Chirurgické implantáty