Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 79710000 Bezpečnostní služby
Další klasifikace (cpv): 79992000 Recepční služby
Místo plnění
Nižší územní jednotka země (NUTS): Hlavní město Praha (CZ010)
Země: Česko
Odhadovaná doba trvání