2. Řízení
Řízení
Název: Dovybavení budovy A - Lůžka 26 ks + příslušenství + stolky
Popis: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka 26 kusů elektricky polohovatelných zdravotnických lůžek včetně příslušenství a hybridních matrací, 44 ks nočních stolků a 6 ks jídelních stolků, vše dle technických specifikací a požadavků, které jsou součástí zadávací dokumentace. Zadavatel požaduje dodané zboží nové, nikoliv demo, repasované nebo jakkoliv již dříve použité. Součástí dodávky je též ověření funkčnosti instalovaných zařízení, provedení všech předepsaných zkoušek a testů, ověření deklarovaných technických parametrů a instruktáže obsluhy pro plné uživatelské užívání dodaných zařízení. Předmět veřejné zakázky musí splňovat veškeré požadavky na něj kladené zákonnými předpisy České republiky a dále požadavky uvedenými v zadávací dokumentaci. Zadavatel nepřipouští dílčí plnění předmětu veřejné zakázky, uchazeč tedy musí podat svoji nabídku na zakázku jako celek.
Interní identifikátor: 202608_01
Typ řízení: Jiné jednofázové řízení
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33192120 Nemocniční lůžka
5. Část
Část: LOT-0001