730481-2026 - Výsledek
Česko – Služby železniční dopravy – Rámcová dohoda – Zajištění vlakové nákladní dopravy pro LMB 2025 - 2030
Oznámení o výsledku zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Služby
2. Řízení
Řízení
Název: Rámcová dohoda – Zajištění vlakové nákladní dopravy pro LMB 2025 - 2030
Popis: Předmětem plnění veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody bez obnovení soutěže na zajištění nákladní vlakové dopravy zboží zejm. dřevní štěpky do místa plnění konečného zákazníka, zejm. vlečka v areálu Teplárny Brno, a.s., nacházejícím se na adrese Obřanská 60, Brno, na základě které budou zadávány jednotlivé dílčí veřejné zakázky. Zadavatel uzavře rámcovou dohodu s jedním dodavatelem, jehož nabídka bude vyhodnocena jako nejvýhodnější v rámci hodnocení nabídek, která současně splní požadavky stanovené zákonem a zadávací dokumentací. Dílčí veřejné zakázky na základě uzavřené rámcové dohody budou následně zadávány v souladu s ustanovením § 134 zákona postupem bez obnovení soutěže mezi účastníky rámcové dohody. Předmět plnění veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3 dokumentace zadávacího řízení) a ve specifikaci předmětu plnění (Příloha č. 5 dokumentace zadávacího řízení).
Interní identifikátor: Rámcová dohoda – Zajištění vlakové nákladní dopravy pro LMB 2025 - 2030
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Otevřené zadávací řízení podle § 56 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů na uzavření rámcové dohody podle § 131 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 60200000 Služby železniční dopravy
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: 1
Možnosti:
Popis možností: Vyhrazená změna závazku podle § 100 odst. 1 a odst. 3 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů