2. Řízení
Řízení
Název: Simulátory FZS 491,492,493
Popis: Předmětem veřejné zakázky je dodávka simulátorů včetně dopravy do místa plnění, cla, instalace, uvedení do provozu, zaškolení obsluhy, předání úplné dokumentace a poskytnutí záruky a záručního servisu. Podrobná technická specifikace předmětu plnění je uvedena v příloze č. 3 zadávací dokumentace dokumentace. Zadavatel požaduje dodání nového, dosud nepoužitého předmětu plnění (nikoli demo, repasovaného či jakkoli dříve použitého). Součástí dodávky je veškeré zařízení, propojovací komponenty, kabely a software umožňující plnou funkcionalitu zařízení. Jednotlivé komponenty i zařízení jako celek musí splňovat požadavky platných bezpečnostních norem a právních předpisů účinných na území České republiky.
Interní identifikátor: 491,492,493
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Otevřené řízení
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 38970000 Výzkumné, testovací a vědecké technické simulátory
Další klasifikace (cpv): 34152000 Výcvikové simulátory, 33100000 Zdravotnické přístroje
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Vybavení pro simulační centra FZS - 491
Popis: Vybavení pro simulační centra
Interní identifikátor: 491
Část: LOT-0003
Název: Simulátor těhotenského břicha s příslušenstvím 493
Popis: Simulátor těhotenského břicha s příslušenstvím
Interní identifikátor: 493
Další klasifikace (cpv): 33100000 Zdravotnické přístroje, 34152000 Výcvikové simulátory
Část: LOT-0002
Název: Pediatrický simulátor pro simulační centra FZS 492
Popis: Pediatrický simulátor pro simulační centra FZS
Interní identifikátor: 492