2. Řízení
Řízení
Název: „Rámcová dohoda na pořízení vrtulníků pro letecké hašení a plnění úkolů v oblasti IZS“ – část A
Popis: Zadávací řízení je rozdělené na dvě části, kdy každá část zadávacího řízení je zadávána jako samostatné řízení pod samostatným systémovým číslem v NEN a pod samostatným formulářem ve Věstníku veřejných zakázek. Pro každou z částí bude uzavřená jedna rámcová dohoda v souladu s § 134 ZZVZ, kdy tato rámcová dohoda bude uzavřená s jedním dodavatelem. Systémové číslo v NEN pro část A: N006/24/V00036190 Systémové číslo v NEN pro část B: N006/24/V00036195 V části A jsou poptávané tři (3) kusy vrtulníků s transportním objemem alespoň 3 000 litrů vody. Tyto vrtulníky budou hrazeny z prostředků Evropské unie z programu „rescEU,“, přičemž požadavkem Evropské unie je, aby tyto vrtulníky byly pouze z novovýroby. Jedná se tedy výhradně o nové vrtulníky, kdy zadavatel nepřipouští vrtulníky modernizované (repasované). Primárním účelem použití vrtulníků je letecké hašení. Vrtulníky však musí být schopny víceúčelového nasazení, např. plnění úkolů SAR (vyhledávání a záchrana osob), záchrana s použitím jeřábu a slaňování, přeprava osob a nákladu uvnitř stroje i v podvěsu. Dále bude nedílnou součástí pořízení vrtulníků i výcvik personálu, náhradní díly a přeprava do ČR. Blíže je uvedeno v zadávací dokumentaci.
Interní identifikátor: MV-70128/VZ-2024
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Popsáno v zadávací dokumentaci s číslem jednacím: MV-70128-4/VZ-2024.
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34711500 Vrtulníky
Další klasifikace (cpv): 34711000 Vrtulníky a letouny, 34710000 Vrtulníky, letouny, kosmické lodě a ostatní motorová letadla, 35612500 Vyhledávací a záchranné vrtulníky
5. Část
Část: LOT-0001
Popis: V části A jsou poptávané tři (3) kusy vrtulníků s transportním objemem alespoň 3 000 litrů vody. Tyto vrtulníky budou hrazeny z prostředků Evropské unie z programu „rescEU,“, přičemž požadavkem Evropské unie je, aby tyto vrtulníky byly pouze z novovýroby. Jedná se tedy výhradně o nové vrtulníky, kdy zadavatel nepřipouští vrtulníky modernizované (repasované). Blíže je popis předmětu plnění a další požadavky zadavatele stanovené na předmět plnění popsán v zadávací dokumentaci.
Interní identifikátor: část A)
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: MV-70128/VZ-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34711500 Hubschrauber
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34711000 Hubschrauber und Flugzeuge, 34710000 Hubschrauber, Flugzeuge, Raumfahrzeuge und andere Luftfahrzeuge mit Antrieb, 35612500 Such- und Rettungshubschrauber
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: část A)