753106-2026 - Zadávání
Česko – Vývoj programového vybavení na zakázku – Vytvoření platformy pro správu účetních dokladů pro společnost TECHNOLOGY INNOVATION s.r.o.
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Služby
2. Řízení
Řízení
Název: Vytvoření platformy pro správu účetních dokladů pro společnost TECHNOLOGY INNOVATION s.r.o.
Popis: Předmětem zadávacího řízení je vytvoření účetní platformy pro společnost TECHNOLOGY INNOVATION s.r.o.
Interní identifikátor: 01 - Vytvoření platformy pro správu účetních dokladů pro společnost TECHNOLOGY INNOVATION s.r.o.
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Otevřené řízení podle § 56 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 72230000 Vývoj programového vybavení na zakázku
5. Část
Část: LOT-0001