2. Řízení
Řízení
Název: Dům Svobody Cheb – II.
Popis: Účelem veřejné zakázky je rekonstrukce a přístavba stávajícího objektu bývalého hotelu a celková revitalizace přilehlého areálu s cílem vybudovat moderní ubytovací zařízení. Předmětem veřejné zakázky je realizace díla – provedení rekonstrukce a přístavby stávajícího objektu č.p. 575/100 (dále jen jako „Dílo“). Dílo bude provedeno v souladu s Dokumentací pro provádění stavby zpracovanou společností Ing.Arch. Jakub Kuthan, se sídlem Spojovací 467, 25301 Hostivice, IČO 87577402, která tvoří přílohu č. 2 těchto zadávacích podmínek, a v souladu s vydaným Rozhodnutím č.j. MUCH 84534/2021 ze dne 12.10.2021. Součástí předmětu veřejné zakázky jsou veškeré práce a dodávky, činnosti a úkony nutné k řádnému a včasnému provedení díla tak, jak je popsáno v těchto zadávacích podmínkách a jejich přílohách. Přesná specifikace předmětu veřejné zakázky a technické podmínky jsou uvedeny v dokumentaci pro provedení stavby a technické zprávě, které tvoří přílohu č. 2 těchto zadávacích podmínek (dále jen „DPS“) a ve slepém soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr, který tvoří přílohu č. 3 těchto zadávacích podmínek (dále jen „soupis stavebních prací“). Podrobná specifikace povinností zhotovitele je dále uvedena v návrhu smlouvy o dílo (dále jen „smlouva o dílo“), který je přílohou č. 1 těchto zadávacích podmínek. Svou cenovou nabídku rozvede účastník zadávacího řízení (dále také „účastník“ nebo „dodavatel“) vyplněním soupisu stavebních prací. Součástí nabídky bude také návrh harmonogramu realizace Díla.
Interní identifikátor: Dům Svobody Cheb – II.
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Další charakteristika zakázky: Služby, Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 45000000 Stavební práce
Další klasifikace (cpv): 45212410 Stavební úpravy budov sloužících k ubytování
5. Část
Část: LOT-0001
Možnosti:
Popis možností: Zadavatel si podle § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost výměny bankovní záruky za pojištění záruky a naopak nebo změny poskytovatele za podmínek čl. 18.17. návrhu smlouvy o dílo. Nové zajištění musí splňovat stejné požadavky na rozsah, dostupný limit, dobu a podmínky čerpání; původní zajištění se uvolní až po ověření náhrady zadavatelem a účinnosti nového zajištění, bez přerušení ochrany a bez dotčení uplatněných výzev. Výměna nezakládá právo na zvýšení ceny nebo náhradu nákladů. Zadavatel posoudí pouze splnění zveřejněných požadavků, nikoli libovolně přípustnost konkrétní formy. Podrobnosti stanoví čl. 11.9. až 11.11. zadávacích podmínek.