2. Řízení
Řízení
Název: FN Motol – Zdravotnické přístroje pro výzkumné účely IG 6001
Popis: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka zdravotnických přístrojů pro výzkumné účely IG 6001 včetně jejich instalace pro potřeby Pediatrické kliniky 2. LF UK a FN v Motole nebo Ústavu lékařské mikrobiologie 2. LF UK a FN v Motole
Interní identifikátor: 115/25/BP
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 38951000 Vybavení pro polymerázovou řetězovou reakci (PCR) v reálném čase
Další klasifikace (cpv): 33122000 Oftalmologické zařízení, 39711123 Mrazničky skříňového typu, 38435000 Přístroje pro detekci kapalin, 33124100 Diagnostické přístroje
5. Část
Část: LOT-0004
Název: Promývačka pro LIPS (Luciferase Immunoprecipitation Systém)
Popis: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka Promývačky pro LIPS (Luciferase Immunoprecipitation Systém) pro výzkumné účely IG 6001 včetně instalace pro potřeby Pediatrické kliniky 2. LF UK a FN v Motole nebo Ústavu lékařské mikrobiologie 2. LF UK a FN v Motole
Interní identifikátor: 115/25/4/BP
Hlavní klasifikace (cpv): 38435000 Přístroje pro detekci kapalin
Část: LOT-0005
Název: Oscilační přístroj
Popis: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka Oscilačního přístroje pro výzkumné účely IG 6001 včetně instalace pro potřeby Pediatrické kliniky 2. LF UK a FN v Motole nebo Ústavu lékařské mikrobiologie 2. LF UK a FN v Motole
Interní identifikátor: 115/25/5/BP
Hlavní klasifikace (cpv): 33124100 Diagnostické přístroje
Část: LOT-0003
Název: Hlubokomrazící box -86°
Popis: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka Hlubokomrazícího boxu -86° pro výzkumné účely IG 6001 včetně instalace pro potřeby Pediatrické kliniky 2. LF UK a FN v Motole nebo Ústavu lékařské mikrobiologie 2. LF UK a FN v Motole
Interní identifikátor: 115/25/3/BP
Hlavní klasifikace (cpv): 39711123 Mrazničky skříňového typu
Část: LOT-0002
Název: Fundus kamera s AI pro vyhodnocení diabetické retinopatie
Popis: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka Fundus kamery s AI pro vyhodnocení diabetické retinopatie pro výzkumné účely IG 6001 včetně instalace pro potřeby Pediatrické kliniky 2. LF UK a FN v Motole nebo Ústavu lékařské mikrobiologie 2. LF UK a FN v Motole
Interní identifikátor: 115/25/2/BP
Hlavní klasifikace (cpv): 33122000 Oftalmologické zařízení
Část: LOT-0001
Název: Real Time PCR přístroj
Popis: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka Real Time PCR přístroje pro výzkumné účely IG 6001 včetně instalace pro potřeby Pediatrické kliniky 2. LF UK a FN v Motole nebo Ústavu lékařské mikrobiologie 2. LF UK a FN v Motole
Interní identifikátor: 115/25/1/BP