77044-2026 - Výsledek
Česko – Součásti pro vojenská letecká a kosmická zařízení – Trenažér KTL-159 - modernizace
Oznámení o výsledku zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky - Služby
2. Řízení
Řízení
Název: Trenažér KTL-159 - modernizace
Popis: Modernizace trenažéru KTL-159.
Typ řízení: Jednací řízení bez uveřejnění
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 35640000 Součásti pro vojenská letecká a kosmická zařízení
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: SpMO 76920/2024-1350
Další charakteristika zakázky: Služby
2. Procedure
Procedure
Title: Trenažér KTL-159 - modernizace
Description: Modernizace trenažéru KTL-159.
Type of procedure: Negotiated without prior call for competition
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35640000 Parts for military aerospace equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: SpMO 76920/2024-1350
Additional nature of the contract: Services