802422-2025 - Výsledek
Česko – Analýza dat – Česká gastroscéna - analýza současného stavu gastronomie a gastroturismu
Oznámení o výsledku zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Služby
2. Řízení
Řízení
Název: Česká gastroscéna - analýza současného stavu gastronomie a gastroturismu
Popis: Předmětem veřejné zakázky je zajištění kvantitativního (dotazníkového šetření) i kvalitativního (individuální rozhovory, skupinové rozhovory, expertní panely) sběru dat, průzkumů a šetření sociologickými metodami. Dodavatel bude zpracovávat jednotlivé průzkumy trhu v souladu se standardy SIMAR (https://simar.cz/standardy/) či ESOMAR (https://esomar.org/codes-and-guidelines). Předmětem veřejné zakázky může být zajištění analýz a sekundárních průzkumů trhu (desk research, analýzy z dostupných dat, z dat Zadavatele a podobně), vytváření dopadových analýz a podobně. Předmětem veřejné zakázky může být také získání a analýza geolokačních dat (například GSM dat a podobně).
Interní identifikátor: VZ/2024/340/3
Typ řízení: Jiné jednofázové řízení
Hlavní prvky řízení: Předmětem veřejných zakázek, které budou zadávány v DNS je zajištění kvantitativního (dotazníkového šetření) i kvalitativního (individuální rozhovory, skupinové rozhovory, expertní panely) sběru dat, průzkumů a šetření sociologickými metodami. Dodavatel bude zpracovávat jednotlivé průzkumy trhu v souladu se standardy SIMAR (https://simar.cz/standardy/) či ESOMAR (https://esomar.org/codes-and-guidelines). Předmětem veřejné zakázky může být zajištění analýz a sekundárních průzkumů trhu (desk research, analýzy z dostupných dat, z dat Zadavatele a podobně), vytváření dopadových analýz a podobně. Předmětem veřejné zakázky může být také získání a analýza geolokačních dat (například GSM dat a podobně).
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 72316000 Analýza dat
Další klasifikace (cpv): 79311300 Analýza průzkumu
5. Část
Část: LOT-0001