8065-2026 - Výsledek
Česko – Umělé části srdce – ZP - Dodávky systému epikardiální pro chirurgický uzávěr ouška levé síně
Oznámení o výsledku zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Název: ZP - Dodávky systému epikardiální pro chirurgický uzávěr ouška levé síně
Popis: Předmětem této veřejné zakázky jsou opakované dodávky speciálního zdravotnického materiálu (SZM) ve smyslu ustanovení § 2 zákona č. 89/2021 Sb., o zdravotnických prostředcích a o změně některých souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů, a to prostředků určených k chirurgickému epikardiálnímu uzávěru ouška levé síně (LAA) u pacientů s fibrilací síní, s využitím otevřeného přístupu (sternotomie) i miniinvazivního torakoskopického přístupu (VATS) potřebných k léčbě pacientů na pracovišti zadavatele.
Interní identifikátor: PZ-2025-0000752
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Dle ZP
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33184300 Umělé části srdce
5. Část
Část: LOT-0001
Možnosti:
Popis možností: dle ZP