See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Název: Kabeláže VN pro výstavbu FVE
Popis: Nákup kabeláže vysokého napětí (VN) pro výstavbu a následné připojení plánovaných fotovoltaických elektráren (FVE) do distribuční sítě.
Interní identifikátor: N006/25/V00003399
Typ řízení: Užší
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 31321300 Kabely vysokého napětí
5. Část
Část: LOT-0001
Možnosti:
Popis možností: Zadavatel si vyhrazuje: (a) kdykoliv Zadávací řízení zrušit, nejpozději však do zavedení DNS, (b) změnit nebo doplnit dodatkem k Zadávací dokumentaci Zadávací podmínky před uplynutím Lhůty pro podání Žádostí o účast a kdykoli v průběhu doby trvání zavedeného DNS.