See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Název: 02. DNS NA DODÁVKY ŠTĚRKOPÍSKU
Popis: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky štěrkopísku frakce 0/4 a 0/8 pro zimní údržbu komunikací včetně dopravy do míst plnění - skladů jednotlivých cestmistrovství SÚS JMK. Veřejná zakázka je rozdělena na následující části: Část č. 1: Oblast Sever Část č. 2: Oblast Střed Část č. 3: Oblast Jih Část č. 4: Oblast Západ
Interní identifikátor: 02. DNS NA DODÁVKY ŠTĚRKOPÍSKU
Typ řízení: Jiné jednofázové řízení
Hlavní prvky řízení: Zadávání v rámci již zavedeného dynamického nákupního systému na dodávky štěrkopísku. Tato druhá dílčí zakázka má čtyři části na které byly podepsány separátní smlouvy.
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 14212210 Štěrkopísky
5. Část
Část: LOT-0004
Název: 02. DNS na dodávky štěrkopísku - Část č. 4: Oblast Západ
Popis: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky štěrkopísku pro zimní údržbu komunikací včetně dopravy do míst plnění - skladů jednotlivých cestmistrovství SÚS JMK - Oblast Západ
Interní identifikátor: 02. DNS na dodávky štěrkopísku - Část č. 4: Oblast Západ
Část: LOT-0003
Název: 02. DNS NA DODÁVKY ŠTĚRKOPÍSKU - Část č. 3: Oblast Jih
Popis: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky štěrkopísku pro zimní údržbu komunikací včetně dopravy do míst plnění - skladů jednotlivých cestmistrovství SÚS JMK - Oblast Jih
Interní identifikátor: 02. DNS NA DODÁVKY ŠTĚRKOPÍSKU - Část č. 3: Oblast Jih
Část: LOT-0002
Název: 02. DNS NA DODÁVKY ŠTĚRKOPÍSKU - Část č. 2: Oblast Střed
Popis: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky štěrkopísku pro zimní údržbu komunikací včetně dopravy do míst plnění - skladů jednotlivých cestmistrovství SÚS JMK - Oblast Střed
Interní identifikátor: 02. DNS NA DODÁVKY ŠTĚRKOPÍSKU - Část č. 2: Oblast Střed
Část: LOT-0001
Název: 02. DNS NA DODÁVKY ŠTĚRKOPÍSKU - Část č. 1: Oblast Sever
Popis: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky štěrkopísku pro zimní údržbu komunikací včetně dopravy do míst plnění - skladů jednotlivých cestmistrovství SÚS JMK - Oblast Sever
Interní identifikátor: 02. DNS NA DODÁVKY ŠTĚRKOPÍSKU - Část č. 1: Oblast Sever