855862-2025 - Výsledek
Česko – Meteorologické služby – Poskytování meteorologických dat
Oznámení o výsledku zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Služby
2. Řízení
Řízení
Název: Poskytování meteorologických dat
Popis: Předmětem plnění této veřejné zakázky bylo poskytování meteorologických informací a meteorologických dat pro zabezpečení letového provozu na letišti Praha/Ruzyně a poskytování souvisejících služeb. Tyto služby budou poskytovány v souladu s platným národním předpisem L-3 Meteorologie a nařízením Komise (EU) 2017/373, a to za smluvně sjednanou cenu.
Interní identifikátor: Smlouva
Typ řízení: Jednací řízení bez uveřejnění
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 71351610 Meteorologické služby
5. Část
Část: LOT-0001