2. Řízení
Řízení
Název: II/399 od křižovatky s I/23-III/39217 - III/39218 Slavětice, úprava úseku vozovky, 1. etapa III/39218 Slavětice – Kramolín
Popis: Předmětem veřejné zakázky je oprava povrchu silnice III/39218 v úseku od obce Kramolín po obec Slavětice, okres Třebíč, Kraj Vysočina. Začátek úseku je u křižovatky silnic III/39217 a III/39218 v km 0,050, úsek probíhá po hrázi Dalešické přehrady, konec úseku je v km 3,747 u křiž. s III/15247 v obci Slavětice. Stávající šířkové uspořádání bude zachováno a budou respektovány stávající hospodářské sjezdy.
Interní identifikátor: NVZ-ST-01-2025-4-1
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45233100 Stavební úpravy pro komunikace
5. Část
Část: LOT-0001