8936-2023 - ZadáváníČesko-Nové Město na Moravě: Operační technika
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Dodávky
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1.
Rozsah veřejné zakázky
II.1.1.
Název
Operační věž pro gynekologii
Spisové číslo: 20/22/VZ
II.1.2.
Hlavní kód CPV
33160000 Operační technika
II.1.4.
Stručný popis
Předmětem plnění veřejné zakázky v rámci tohoto zadávacího řízení je dodávka zdravotnického prostředku_1 ks operační věže pro gynekologii pro použití na operačních sálech zadavatele. Součástí předmětu plnění doprava do sídla zadavatele, montáž - uvedení do provozu a provedení potřebných zkoušek k uvedení do provozu dle platné legislativy, instruktáž obsluhy v souladu s platnou legislativou s dobou trvání 24 měsíců; součástí záruky je také bezplatné provádění záručního autorizovaného servisního zabezpečení potřebného pro provozování zdravotnického prostředku v souladu se zákonem
II.1.5.
Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 3 700 100,00 CZK
II.1.6.
Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2.
Popis
II.2.4.
Popis zakázky