2. Řízení
Řízení
Název: Přestavba ŽUB – městská infrastruktura – Bulvár – sever
Popis: Předmětem veřejné zakázky je vybudování komunikace v k. ú. Trnitá, která bude spojovat ulici Uhelnou a ulici Opuštěnou a bude křížena ulicí Fuchsovou. Součástí je příprava území, výstavba komunikací a zpevněných ploch, sadové úpravy včetně modrozelené infrastruktury, inženýrské sítě a úpravy ve stávajícím kolektoru. Příprava území bude zahrnovat odklizení a likvidaci „černé“ skládky komunálního odpadu. V rámci uličního prostoru budou dva jízdní pásy po dvou pruzích pro automobilovou dopravu, po obou stranách silnice k ní budou přiléhat obousměrné cyklostezky a chodníkové plochy. Mezi cyklostezkou a chodníkem budou retenční průlehy, ve kterých budou osazeny stromy. Průlehy budou osázeny trvalkovým záhonem a bude do nich svedena povrchová dešťová voda z ploch cyklostezky a chodníku. Středový pruh bude tvořit zelená plocha osázená letničkami s retenčními průlehy po krajích zelené plochy. Součástí předmětu veřejné zakázky je i následná péče o zeleň v délce trvání 5 let (po dobu trvání záruční doby).
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45233120 Výstavba silnic
Další klasifikace (cpv): 45233160 Chodníky a jiné zpevněné povrchy, 45233125 Výstavba křižovatek, 45233162 Výstavba cyklistických stezek, 45231300 Stavební práce pro vodovodní a kanalizační potrubí, 45232400 Stavební práce na výstavbě kanalizace, 45231000 Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení, 45112730 Krajinné úpravy na silnicích a dálnicích
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: Přestavba ŽUB – městská infrastruktura – Bulvár – sever
Další klasifikace (cpv): 45233125 Výstavba křižovatek, 45233160 Chodníky a jiné zpevněné povrchy, 45233162 Výstavba cyklistických stezek, 45231300 Stavební práce pro vodovodní a kanalizační potrubí, 45232400 Stavební práce na výstavbě kanalizace, 45231000 Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení, 45112730 Krajinné úpravy na silnicích a dálnicích
Možnosti:
Popis možností: Zadavatel si vyhrazuje možnost zadání nových stavebních prací, staveb Bulvár sever – přeložka plynovodu a Bulvár sever – dopravní napojení na Opuštěnou, pravé odbočení z Bulváru (jedná se o obdobné stavební práce, které jsou předmětem této veřejné zakázky) v jednacím řízení bez uveřejnění podle § 66 v návaznosti na § 100 odst. 3 ZZVZ.