2. Procedure
Procedure
Titel: BHV en EHBO opleidingen en advies 2026 en verder
Beskrivelse: Procedure Aanbesteding middels de Europees openbare procedure conform de (gewijzigde) aanbestedingswet 2012. Opdrachtgever De opdrachtgever bij deze aanbesteding is de Gemeente Breda. Voor meer informatie over de Gemeente Breda verwijzen wij u naar de website van de gemeente: www.breda.nl. Scope van de opdracht De scope van de opdracht omvat meerdere dienstverleningscomponenten en kent een wisselende organisatorische inzet. De opdracht betreft het verzorgen van: BHV‑opleidingen en BHV‑advies; EHBO‑opleidingen en EHBO‑advies. Zie voor nadere informatie de onderstaande bijlagen: 'Gewenste situatie BHV en EHBO Opleidingen en Advies'; 'Toelichting organisatie en doelgroepen BHV en EHBO Opleidingen en Advies'; Buiten de scope valt: verbruiksmiddelen BHV en EHBO; AED' s. Percelen Deze opdracht is niet verdeeld in percelen. Doel De raamovereenkomst, met als ingangsdatum 1 november 2026, wordt aangegaan voor een initiële looptijd van twee (2) jaar. De opdrachtgever heeft, met wederzijds goedvinden van partijen, het recht deze raamovereenkomst twee (2) maal te verlengen, telkens voor de duur van twee (2) jaar. De maximale looptijd van de raamovereenkomst bedraagt derhalve zes (6) jaar. De besluitvorming ten aanzien van deze verlenging(en) geschiedt op basis van evaluatie van de geleverde prestaties van de dienstverlening. Maximale contractwaarde De maximale opdrachtwaarde in het kader van deze raamovereenkomst wordt gesteld op € 250.000 per jaar exclusief BTW, bezien over de looptijd van de raamovereenkomst, inclusief verlengingsopties. Aan het genoemde bedrag kunnen geen rechten worden ontleend. Voor opdrachtgever geldt geen afnameverplichting. Mocht gedurende de looptijd van de raamovereenkomst de maximale opdrachtwaarde worden overschreden dan zal de raamovereenkomst (eerder) worden beëindigd. Mercell Deze aanbesteding zal uitsluitend en geheel digitaal online worden afgehandeld via het Mercell platform (www.mercell.com). Een uitgebreide instructie met betrekking tot digitaal aanbesteden treft u aan in de Vragenlijsten.
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 80550000 Uddannelse inden for sikkerhed
Supplerende klassifikation (cpv): 80562000 Førstehjælpsuddannelse
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80550000 Sicherheitsausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80562000 Ausbildung in erster Hilfe
5. Los
Los: LOT-0000
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 80550000 Υπηρεσίες εκπαίδευσης σε θέματα ασφάλειας
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 80562000 Υπηρεσίες εκπαίδευσης στον τομέα των πρώτων βοηθειών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
392191-2026 - Licitación
Países Bajos – Servicios de formación en materia de seguridad – BHV en EHBO opleidingen en advies 2026 en verder
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 80550000 Servicios de formación en materia de seguridad
Clasificación adicional (cpv): 80562000 Servicios de formación en materia de primeros auxilios
5. Lote
LoteLOT-0000
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 80550000 Turvatehtävissä toimivien henkilöiden valmennuspalvelut
Lisäluokitus (cpv): 80562000 Ensiapukoulutus
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 80550000 Safety training services
Aicmiú breise (cpv): 80562000 First-aid training services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 80550000 Usluge izobrazbe na području sigurnosti
Dodatna klasifikacija (cpv): 80562000 Usluge osposobljavanja u području prve pomoći
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 80550000 Biztonságtechnikai képzési szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 80562000 Elsősegély-nyújtási képzési szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0000
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80550000 Diensten voor opleiding inzake veiligheid
Aanvullende classificatie (cpv): 80562000 Diensten voor opleiding inzake EHBO
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 80550000 Serviços de formação em matéria de segurança
Classificação adicional (cpv): 80562000 Serviços de formação em matéria de primeiros socorros
Lote: LOT-0000
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 80550000 Servicii de formare în domeniul securităţii
Clasificare suplimentară (cpv): 80562000 Servicii de formare în domeniul serviciilor de prim ajutor
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 80550000 Bezpečnostné školenia
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 80562000 Školenia na poskytovanie prvej pomoci
5. Časť
Časť: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80550000 Säkerhetsövningar
Ytterligare klassificering (cpv): 80562000 Första hjälpen-utbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000