Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45252127 Bygge-anlægsarbejde: spildevandsbehandlingsanlæg
Udførelsessted
Postadresse: ul. Kartuska 201
By: Gdańsk
Postnummer: 80-122
Landsdel (NUTS): Trójmiejski (PL633)
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45252127 Κατασκευαστικές εργασίες για σταθμούς επεξεργασίας λυμάτων
Τόπος εκτέλεσης
Ταχυδρομική διεύθυνση: ul. Kartuska 201
Πόλη: Gdańsk
Ταχυδρομικός κώδικας: 80-122
Υποδιαίρεση χώρας (NUTS): Trójmiejski (PL633)
392668-2026 - Competition
Poland – Wastewater treatment plant construction work – Wymiana 2 szt. pomp na stanowiskach w PŚ Motława
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
TitleWymiana 2 szt. pomp na stanowiskach w PŚ Motława
DescriptionWykonanie robót budowlanych w celu realizacji zadania inwestycyjnego pn. Wymiana 2 szt. pomp na stanowiskach w PŚ Motława.
Internal identifierZP/35/26
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractWorks
Main classification (cpv): 45252127 Wastewater treatment plant construction work
5. Lot
LotLOT-0001
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45252127 Trabajos de construcción de plantas de tratamiento de aguas residuales
Lugar de ejecución
Dirección postal: ul. Kartuska 201
Localidad: Gdańsk
Código postal: 80-122
Subdivisión del país (NUTS): Trójmiejski (PL633)
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45252127 Jätevedenkäsittelylaitosten rakennustyöt
Suorituspaikka
Postiosoite: ul. Kartuska 201
Postitoimipaikka: Gdańsk
Postinumero: 80-122
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45252127 Travaux de construction de stations de traitement des eaux usées
Lieu d’exécution
Adresse postale: ul. Kartuska 201
Ville: Gdańsk
Code postal: 80-122
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
Príomhaicmiú (cpv): 45252127 Wastewater treatment plant construction work
An áit feidhmíochta
Seoladh poist: ul. Kartuska 201
Baile: Gdańsk
Cód poist: 80-122
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45252127 Szennyvízkezelő mű építési munkái
A teljesítés helye
Postacím: ul. Kartuska 201
Város: Gdańsk
Irányítószám: 80-122
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45252127 Lavori di costruzione di impianti per il trattamento delle acque luride
Luogo di esecuzione
Indirizzo postale: ul. Kartuska 201
Località: Gdańsk
Codice postale: 80-122
Suddivisione del paese (NUTS): Trójmiejski (PL633)
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45252127 Nešvaraus vandens valymo įrenginių statybos darbai
Sutarties vykdymo vieta
Pašto adresas: ul. Kartuska 201
Miestas: Gdańsk
Pašto kodas: 80-122
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Trójmiejski (PL633)
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45252127 Notekūdeņu attīrīšanas stacijas celtniecības darbi
Izpildes vieta
Pasta adrese: ul. Kartuska 201
Pilsēta: Gdańsk
Pasta indekss: 80-122
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Trójmiejski (PL633)
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45252127 Xogħol ta' kostruzzjoni ta' impjant għat-trattament tad-drenaġġ
Post tal-prestazzjoni
Indirizz postali: ul. Kartuska 201
Belt: Gdańsk
Kodiċi postali: 80-122
Sottodiviżjoni tal-pajjiż (NUTS): Trójmiejski (PL633)
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45252127 Bouwen van afvalwaterbehandelingsinstallatie
Plaats van uitvoering
Postadres: ul. Kartuska 201
Stad: Gdańsk
Postcode: 80-122
Onderverdeling land (NUTS): Trójmiejski (PL633)
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45252127 Roboty budowlane w zakresie oczyszczalni ścieków
Miejsce realizacji
Adres pocztowy: ul. Kartuska 201
Miejscowość: Gdańsk
Kod pocztowy: 80-122
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45252127 Construção de estação de tratamento de águas residuais
Local de execução
Endereço postal: ul. Kartuska 201
Cidade: Gdańsk
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45252127 Lucrări de construcţii de staţii de tratare a apelor reziduale
Locul de executare
Adresă poștală: ul. Kartuska 201
Localitate: Gdańsk
Cod poștal: 80-122
Subdiviziunea țării (NUTS): Trójmiejski (PL633)
Účel
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45252127 Stavebné práce na čističkách odpadových vôd
Miesto plnenia
Poštová adresa: ul. Kartuska 201
Mesto: Gdańsk
PSČ: 80-122
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Trójmiejski (PL633)
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45252127 Gradbena dela na čistilni napravi za odpadne vode
Kraj izvajanja
Poštni naslov: ul. Kartuska 201
Poštna številka: 80-122
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45252127 Byggnation av avloppsreningsverk
Leveransplats
Postadress: ul. Kartuska 201
Ort: Gdańsk
Del av land (NUTS): Trójmiejski (PL633)