393017-2026 - Konkurrencevilkår
Rumænien – Laboratoriereagenser – Acord cadru de furnizare reactivi de laborator- " SET REACTIVI SI CONSUMABILE COMPATIBILE 100% SAU ECHIVALENT CU FLOWCITOMETRUL FACSLYRIC”
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
TitelAcord cadru de furnizare reactivi de laborator- " SET REACTIVI SI CONSUMABILE COMPATIBILE 100% SAU ECHIVALENT CU FLOWCITOMETRUL FACSLYRIC”
Beskrivelsereactivi de laborator -"SET REACTIVI SI CONSUMABILE COMPATIBILE 100% SAU ECHIVALENT CU FLOWCITOMETRUL FACSLYRIC". Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 14. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari in a 11 -a zi, inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Intern IDPozitie program anual;achizitii:;24014380_2026_PAAPD1621049
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 33696500 Laboratoriereagenser
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0000
TitelDefault lot
Beskrivelse1 SET REACTIVI SI CONSUMABILE COMPATIBILE 100% SAU ECHIVALENT CU FLOWCITOMETRUL FACSLYRIC 1.1 Amestec de anticorpi marcati cu fluorocromi pentru determinare CD3/CD8/CD45/CD4 si tuburi de reactie 1.2 Amestec de anticorpi marcati cu fluorocromi pentru determinare CD3/CD8/CD45/CD4/CD19/CD56 si tuburi de reactie 1.3 Amestec de anticorpi marcati cu fluorocromi pentru determinare CD3/CD16+CD56/CD45/CD19 si tuburi de reactie 1.4 Solutie tampon 1.5 Solutie de liza hematii 10X Concentrat IVD 1.6 Fluorobile pentru setare si control de calitate flowcitometru 1.7 Kit compensare 7 culori 1.8 Sange de control NORMAL 1.9 Sange de control CD4 LOW 1.10 Tuburi Falcon sterile din polistiren cu capac, 5ml 1.11 Kit mentenanta anuala
Intern ID1
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33696500 Αντιδραστήρια εργαστηρίων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Τίτλος: Default lot
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Internal identifier: 1
393017-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33696500 Reactivos de laboratorio
5. Lote
LoteLOT-0000
TítuloDefault lot
Identificador interno1
393017-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 33696500 Laboratooriumireaktiivid
5. Osa
OsaLOT-0000
PealkiriDefault lot
Sisemine tunnus1
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33696500 Laboratorioreagenssit
Osa: LOT-0000
Ilmoituksen nimi: Default lot
Sisäinen tunniste: 1
393017-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 33696500 Réactifs de laboratoire
LotLOT-0000
TitreDefault lot
Identifiant interne1
393017-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33696500 Laboratory reagents
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0000
TeidealDefault lot
Aitheantóir inmheánach1
393017-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33696500 Laboratorijski reagensi
5. Grupa
GrupaLOT-0000
NaslovDefault lot
Interna identifikacijska oznaka1
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33696500 Reaġenti tal-laboratorju
5. Lott
Lott: LOT-0000
Titlu: Default lot
Identifikatur intern: 1
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33696500 Laboratoriumreagentia
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Default lot
Interne identificatiecode: 1
393017-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33696500 Odczynniki laboratoryjne
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0000
TytułDefault lot
Wewnętrzny identyfikator1
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33696500 Reagentes de laboratório
Lote: LOT-0000
Título: Default lot
Identificador interno: 1
393017-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 33696500 Reactivi de laborator
TitluDefault lot
Identificator intern1
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33696500 Laboratorijski reagenti
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Naslov: Default lot
Notranji identifikator: 1
393017-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
Intern identifierare1