2. Procedure
Procedure
Titel: Výběr dopravce pro uzavření smlouvy o veřejných službách v přepravě cestujících po železnici na vybraných linkách akutrolejovými elektrickými jednotkami
Beskrivelse: Předmětem plnění veřejné zakázky je výkon veřejných služeb v přepravě cestujících ve veřejné drážní osobní dopravě za účelem zajištění dopravní obslužnosti zejména na území Hlavního města Prahy a Středočeského kraje, a to v souladu se zákonem č. 131/2000 Sb., o hlavním městě Praze, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 129/2000 Sb., o krajích, ve znění pozdějších předpisů, a § 2 ZVS. Předmět veřejné zakázky bude plněn na základě smluv uzavřených jednotlivými zadavateli s dodavatelem, který předloží ekonomicky nejvýhodnější nabídku. Smlouvy budou uzavřeny jako tzv. brutto smlouva, kdy příležitosti a rizika spojená s časovým vývojem výše výnosů ponese plně zadavatel. Předmět plnění veřejné zakázky je blíže specifikován v závazných návrzích smluv (Příloha č. 4 dokumentace nabídkového řízení). Další technické podmínky vymezující předmět veřejné zakázky jsou stanoveny v čl. 10 dokumentace nabídkového řízení.
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 60210000 Offentlig jernbanetransport
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Primær klassifikation (cpv): 60100000 Vejtransport
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 60210000 Υπηρεσίες δημόσιων μεταφορών μέσω σιδηροδρόμων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 60100000 Υπηρεσίες οδικών μεταφορών
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60210000 Public transport services by railways
5. Lot
Lot: LOT-0001
Main classification (cpv): 60100000 Road transport services
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 60210000 Raudtee ühistransporditeenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Peamine liigitus (cpv): 60100000 Maanteetransporditeenused
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 60210000 Joukkoliikennepalvelut rautateitse
Pääasiallinen luokitus (cpv): 60100000 Tieliikennepalvelut
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 60210000 Usluge javnog prijevoza željeznicom
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Glavna klasifikacija (cpv): 60100000 Usluge cestovnog prijevoza
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 60210000 Vasúti tömegközlekedési szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Fő osztályozás (cpv): 60100000 Közúti szállítási szolgáltatások
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 60210000 Servizi di trasporto pubblico per ferrovia
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Classificazione principale (cpv): 60100000 Servizi di trasporto terrestre
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 60210000 Viešojo geležinkelių transporto paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 60100000 Kelių transporto paslaugos
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 60210000 Sabiedriskā transporta pakalpojumi, izmantojot dzelzceļu
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Galvenā klasifikācija (cpv): 60100000 Autotransporta pakalpojumi
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60210000 Openbaar vervoersdiensten per spoor
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Belangrijkste classificatie (cpv): 60100000 Wegvervoersdiensten
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 60210000 Usługi publicznego transportu kolejowego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Główna klasyfikacja (cpv): 60100000 Usługi w zakresie transportu drogowego