2. Procedure
Procedure
Titel: Železo, parenterální přípravky 2026 II.
Beskrivelse: Předmětem veřejné zakázky jsou opakující se dodávky léčivých přípravků splňujících požadavky SÚKL.
Intern ID: VZ-2026-000609
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33621300 Midler mod anæmi
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: ŽELEZO, PARENTERÁLNÍ PŘÍPRAVKY I.
Beskrivelse: Předmětem této části veřejné zakázky jsou opakující se dodávky léčivých přípravků s obsahem železa, parenterální přípravky, splňujících požadavky SÚKL
Intern ID: VZ-2026-000609-01
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: ŽELEZO, PARENTERÁLNÍ PŘÍPRAVKY II.
Intern ID: VZ-2026-000609-02
Internal identifier: VZ-2026-000609
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33621300 Antianaemic preparations
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: VZ-2026-000609-01
Lot: LOT-0002
Internal identifier: VZ-2026-000609-02
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: VZ-2026-000609
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33621300 Antianémicos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: VZ-2026-000609-01
Lote: LOT-0002
Identificador interno: VZ-2026-000609-02
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: VZ-2026-000609
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33621300 Aneemiavastased ained
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: VZ-2026-000609-01
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: VZ-2026-000609-02
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: VZ-2026-000609
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33621300 Anemialääkkeet
Sisäinen tunniste: VZ-2026-000609-01
Sisäinen tunniste: VZ-2026-000609-02
393276-2026 - Mise en concurrence
Tchéquie – Préparations antianémiques – Železo, parenterální přípravky 2026 II.
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneVZ-2026-000609
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 33621300 Préparations antianémiques
LotLOT-0001
TitreŽELEZO, PARENTERÁLNÍ PŘÍPRAVKY I.
Identifiant interneVZ-2026-000609-01
LotLOT-0002
TitreŽELEZO, PARENTERÁLNÍ PŘÍPRAVKY II.
Identifiant interneVZ-2026-000609-02
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: VZ-2026-000609
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: VZ-2026-000609-01
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: VZ-2026-000609-02
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: VZ-2026-000609
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33621300 Antianémiás készítmények
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: ŽELEZO, PARENTERÁLNÍ PŘÍPRAVKY I.
Belső azonosító: VZ-2026-000609-01
Rész: LOT-0002
Cím: ŽELEZO, PARENTERÁLNÍ PŘÍPRAVKY II.
Belső azonosító: VZ-2026-000609-02
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: VZ-2026-000609
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33621300 Preparati antianemici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Lotto: LOT-0002
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: VZ-2026-000609
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33621300 Antianēmiskie preparāti
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: VZ-2026-000609-01
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: VZ-2026-000609-02
393276-2026 - Procedura konkurencyjna
Czechy – Preparaty przeciw anemii – Železo, parenterální přípravky 2026 II.
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
Wewnętrzny identyfikatorVZ-2026-000609
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33621300 Preparaty przeciw anemii
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
TytułŽELEZO, PARENTERÁLNÍ PŘÍPRAVKY I.
Wewnętrzny identyfikatorVZ-2026-000609-01
Część zamówieniaLOT-0002
TytułŽELEZO, PARENTERÁLNÍ PŘÍPRAVKY II.
Wewnętrzny identyfikatorVZ-2026-000609-02
393276-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoVZ-2026-000609
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 33621300 Antianémicos
LoteLOT-0001
TítuloŽELEZO, PARENTERÁLNÍ PŘÍPRAVKY I.
Identificador internoVZ-2026-000609-01
LoteLOT-0002
Identificador internoVZ-2026-000609-02
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: VZ-2026-000609
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33621300 Preparate împotriva anemiei
Identificator intern: VZ-2026-000609-01
Identificator intern: VZ-2026-000609-02
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: VZ-2026-000609
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33621300 Antianemické prípravky
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: VZ-2026-000609-01
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: VZ-2026-000609-02
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: VZ-2026-000609
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33621300 Medel vid anemier
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: VZ-2026-000609-01
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: VZ-2026-000609-02