393317-2026 - Konkurrencevilkår
Polen – Arbejder i forbindelse med vand- og kloakrørledninger – Budowa i przebudowa sieci dla części I-VII
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Bygge- og anlægsarbejder
2. Procedure
Procedure
TitelBudowa i przebudowa sieci dla części I-VII
Beskrivelse1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją poniższych części: 1) Część I: Budowa i przebudowa sieci kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej ul. Estońska Białystok 2) Część II: Budowa i przebudowa sieci kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej ul. Irlandzka Białystok 3) Część III: Budowa i przebudowa sieci kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej ul. Naftowa Białystok 4) Część IV: Budowa i przebudowa sieci kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej – ul. Zaułek Olsztyński Białystok 5) Część V: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przepompownią ścieków – ul. Swobodna 6) Część VI: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami kanalizacji sanitarnej w ul. Parkowej w Białymstoku 7) Część VII: Budowa/przebudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w ul. Chmielnej na odcinku od ul. Jagienki do ul. Poleskiej w Białymstoku
Intern IDRZ/RI/DS/53/2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålBygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45231300 Arbejder i forbindelse med vand- og kloakrørledninger
Supplerende klassifikation (cpv): 45232410 Kloakeringsarbejder, 45232150 Arbejder i forbindelse med vanddistributionsledninger, 45232423 Bygge-anlægsarbejde: kloakpumpestationer, 45232431 Spildevandspumpestation
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
TitelCZĘŚĆ I: Budowa i przebudowa sieci kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej ul. Estońska Białystok
BeskrivelseZakres obejmuje przebudowę przyłączy wodociągowych łącznie z węzłami wodociągowymi do nieruchomości przy ul. Estońskiej 8,10,11,1,2,4,12,14, samego węzła wodomierzowego do budynku przy ul. Estońskiej 6, oraz przebudowę kanalizacji sanitarnej z przyłączami do posesji prywatnych przyłączy do posesji prywatnych przy ul. Estońskiej 4,6,8,12,14,16,18,1,5,7,9,11,13,15 oraz Skandynawskiej 5. zgodnie z pozwoleniem na budowę Decyzja 718/2022 z dnia 15.12.2022r. DUA-X.6740.1.286.2022, na podstawie dokumentacji projektowej opracowanej przez: Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji Inwestycji Komunalnych ul. Sobieskiego 12, 15-014 Białystok, uzgodnionej pod numerem 13659 z 17.11.2022r. stanowiącą załącznik nr 9 do SWZ.
Intern IDCZĘŚĆ I
DelkontraktLOT-0002
TitelCZĘŚĆ II: Budowa i przebudowa sieci kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej ul. Irlandzka Białystok
BeskrivelseZakres obejmuje przebudowę przyłączy wodociągowych łącznie z węzłami wodociągowymi do nieruchomości przy ul. Irlandzkiej 1,2,3,4,6,8,9,10, oraz przebudowę kanalizacji sanitarnej na odcinku S-S1-S5 oraz przyłączy do posesji prywatnych przy ul. Irlandzkiej 1,2,3,4,6,9,10,13,14,16 zgodnie z pozwoleniem na budowę Decyzja 141/2023 z dnia 03.04.2023r. DUA-X.6740.1.50.2023, na podstawie dokumentacji projektowej opracowanej przez: Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji Inwestycji Komunalnych ul. Sobieskiego 12, 15-014 Białystok, uzgodnionej pod numerem 13671 stanowiącą załącznik nr 9 do SWZ
Intern IDCZĘŚĆ II
DelkontraktLOT-0003
TitelCzęść III: Budowa i przebudowa sieci kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej ul. Naftowa Białystok
BeskrivelseZakres obejmuje przebudowę sieci kanalizacji sanitarnej na potrzeby budownictwa jednorodzinnego przy ul. Naftowej i Serwitutowej zgodnie z pozwoleniem na budowę Decyzja 28/2023 z dnia 17.01.2023r. DUA-X.6740.1310.2022, na podstawie dokumentacji projektowej opracowanej przez: Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji Inwestycji Komunalnych ul. Sobieskiego 12, 15-014 Białystok, uzgodnionej pod numerem 13666 z dnia 14.12.2022r. stanowiącą załącznik nr 9 do SWZ.
Intern IDCZĘŚĆ III
DelkontraktLOT-0004
TitelCzęść IV: Budowa i przebudowa sieci kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej – ul. Zaułek Olsztyński Białystok
BeskrivelseZakres obejmuje budowę sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej zgodnie z pozwoleniem na budowę Decyzja 686/2022 z dnia 25.11.2022r. DUA-X.6740.1.268.2022, na podstawie dokumentacji projektowej opracowanej przez: SANITARNIK Izabela Kozłowska, ul. Magnoliowa 4 lok. 12, 15-669 Białystok, uzgodnionej pod numerem 13647 z dnia 05.10.2022.r stanowiącą załącznik nr 9 do SWZ.
Intern IDCZĘŚĆ IV
DelkontraktLOT-0005
TitelCzęść V: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przepompownią ścieków – ul. Swobodna
BeskrivelseZakres obejmuje budowę sieci kanalizacji sanitarnej zgodnie z pozwoleniem na budowę Decyzja 636/2022 z dnia 02.11.2022r. DUA-X.6740.1.242.2022, na podstawie dokumentacji projektowej opracowanej przez: ARKAN Bogusław Kiluk ul. Nowowarszawska 132/57, 15-206 Białystok, uzgodnionej pod numerem 13646 z dnia 04.10.2022r. stanowiącą załącznik nr 9 do SWZ.
Intern IDCZĘŚĆ V
DelkontraktLOT-0006
TitelCzęść VI: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami kanalizacji sanitarnej w ul. Parkowej w Białymstoku
BeskrivelseZakres obejmuje przebudowę sieci kanalizacji sanitarnej (A-B oraz 1-13) wraz z przyłączami kanalizacji sanitarnej (C-O), oraz budowę nowych przyłączy (a-e, K1-K8), zgodnie z pozwoleniem na budowę zgodnie z pozwoleniem na budowę Decyzja 593/2018 z dnia 17.07.2018r. DAR-V.6740.1.233.2018, na podstawie dokumentacji projektowej opracowanej przez: PROLUS Piotr Łuszyński, ul. Świerkowa 71, 16-070 Krupniki, uzgodnionej pod numerem 13128 z dnia 17.05.2018r. stanowiącą załącznik nr 9 do SWZ.
Intern IDCZĘŚĆ VI
DelkontraktLOT-0007
TitelCzęść VII: Budowa/przebudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w ul. Chmielnej na odcinku od ul. Jagienki do ul. Poleskiej w Białymstoku
BeskrivelseZakres obejmuje budowę sieci wodociągowej (W1-W16 oraz HP1-HP2) i kanalizacji sanitarnej (S1-S5) wraz z włączeniem i przebudową przyłączy zgodnie z pozwoleniem na budowę Decyzja Nr 152/2026 z dnia 21.04.2026r. DAR-III.6740.1.42.2026, na podstawie dokumentacji projektowej opracowanej przez: Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji Inwestycji Komunalnych „INKOM” Sp. Z o.o., ul. Sobieskiego 12, 15-014 Białystok, uzgodnionej pod numerem 13783 z dnia 18.03.2026r., stanowiącą załącznik nr 9 do SWZ.
Intern IDCZĘŚĆ VII
393317-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen – Budowa i przebudowa sieci dla części I-VII
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungRZ/RI/DS/53/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232410 Kanalisationsarbeiten, 45232150 Arbeiten für Wasserversorgungsrohrleitungen, 45232423 Bau von Abwasserpumpstationen, 45232431 Abwasserpumpstation
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungCZĘŚĆ I
LosLOT-0002
Interne KennungCZĘŚĆ II
LosLOT-0003
Interne KennungCZĘŚĆ III
LosLOT-0004
Interne KennungCZĘŚĆ IV
LosLOT-0005
Interne KennungCZĘŚĆ V
LosLOT-0006
Interne KennungCZĘŚĆ VI
LosLOT-0007
Interne KennungCZĘŚĆ VII
393317-2026 - Διαγωνισμός
Πολωνία – Κατασκευαστικές εργασίες για αγωγούς ύδρευσης και αποχέτευσης – Budowa i przebudowa sieci dla części I-VII
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Έργα
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόRZ/RI/DS/53/2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΈργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45231300 Κατασκευαστικές εργασίες για αγωγούς ύδρευσης και αποχέτευσης
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45232410 Έργα σε υπονόμους, 45232150 Εργασίες σχετιζόμενες με τους αγωγούς διανομής νερού, 45232423 Κατασκευαστικές εργασίες για αντλιοστάσια νερών υπονόμων, 45232431 Αντλιοστάσιο λυμάτων
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικόCZĘŚĆ I
ΠαρτίδαLOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικόCZĘŚĆ II
ΠαρτίδαLOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικόCZĘŚĆ III
ΠαρτίδαLOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικόCZĘŚĆ IV
ΠαρτίδαLOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικόCZĘŚĆ V
ΠαρτίδαLOT-0006
Εσωτερικό αναγνωριστικόCZĘŚĆ VI
ΠαρτίδαLOT-0007
Εσωτερικό αναγνωριστικόCZĘŚĆ VII
393317-2026 - Licitación
Polonia – Trabajos de construcción de tuberías para agua y aguas residuales – Budowa i przebudowa sieci dla części I-VII
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Obras
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoRZ/RI/DS/53/2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoObras
Clasificación principal (cpv): 45231300 Trabajos de construcción de tuberías para agua y aguas residuales
Clasificación adicional (cpv): 45232410 Obras de saneamiento, 45232150 Trabajos relacionados con tuberías de distribución de agua, 45232423 Trabajos de construcción de centrales de bombeo de aguas residuales, 45232431 Estación de bombeo de aguas residuales
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador internoCZĘŚĆ I
LoteLOT-0002
Identificador internoCZĘŚĆ II
LoteLOT-0003
Identificador internoCZĘŚĆ III
LoteLOT-0004
Identificador internoCZĘŚĆ IV
LoteLOT-0005
Identificador internoCZĘŚĆ V
LoteLOT-0006
Identificador internoCZĘŚĆ VI
LoteLOT-0007
Identificador internoCZĘŚĆ VII
393317-2026 - Hange
Poola – Vee- ja kanalisatsioonitorustike ehitustööd – Budowa i przebudowa sieci dla części I-VII
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Ehitustööd
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusRZ/RI/DS/53/2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusEhitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45231300 Vee- ja kanalisatsioonitorustike ehitustööd
Täiendav liigitus (cpv): 45232410 Kanalisatsioonitööd, 45232150 Vesivarustustorudega seotud tööd, 45232423 Reovee pumbajaamade ehitustööd, 45232431 Heitvee pumbajaamad
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnusCZĘŚĆ I
OsaLOT-0002
Sisemine tunnusCZĘŚĆ II
OsaLOT-0003
Sisemine tunnusCZĘŚĆ III
OsaLOT-0004
Sisemine tunnusCZĘŚĆ IV
OsaLOT-0005
Sisemine tunnusCZĘŚĆ V
OsaLOT-0006
Sisemine tunnusCZĘŚĆ VI
OsaLOT-0007
Sisemine tunnusCZĘŚĆ VII
393317-2026 - Verseny
Lengyelország – Víz- és szennyvízvezetékek építése – Budowa i przebudowa sieci dla części I-VII
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Építési beruházás
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóRZ/RI/DS/53/2026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÉpítési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45231300 Víz- és szennyvízvezetékek építése
További osztályozás (cpv): 45232410 Csatornahálózat építése, 45232150 Vízelosztó csővezetékkel kapcsolatos munka, 45232423 Szennyvízszivattyú-állomás építése, 45232431 Szennyvízszivattyú-állomás
5. Rész
RészLOT-0001
Belső azonosítóCZĘŚĆ I
RészLOT-0002
Belső azonosítóCZĘŚĆ II
RészLOT-0003
Belső azonosítóCZĘŚĆ III
RészLOT-0004
Belső azonosítóCZĘŚĆ IV
RészLOT-0005
Belső azonosítóCZĘŚĆ V
RészLOT-0006
Belső azonosítóCZĘŚĆ VI
RészLOT-0007
Belső azonosítóCZĘŚĆ VII
393317-2026 - Gara
Polonia – Lavori di costruzione di condotte idriche e fognarie – Budowa i przebudowa sieci dla części I-VII
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Lavori
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoRZ/RI/DS/53/2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoLavori
Classificazione principale (cpv): 45231300 Lavori di costruzione di condotte idriche e fognarie
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45232410 Lavori su reti fognarie, 45232150 Impianti associati a reti di distribuzione idrica, 45232423 Lavori di costruzione di impianti di pompaggio delle acque di scarico, 45232431 Impianto di pompaggio di acque reflue
5. Lotto
LottoLOT-0001
Identificativo internoCZĘŚĆ I
LottoLOT-0002
Identificativo internoCZĘŚĆ II
LottoLOT-0003
Identificativo internoCZĘŚĆ III
LottoLOT-0004
Identificativo internoCZĘŚĆ IV
LottoLOT-0005
Identificativo internoCZĘŚĆ V
LottoLOT-0006
Identificativo internoCZĘŚĆ VI
LottoLOT-0007
Identificativo internoCZĘŚĆ VII
393317-2026 - Konkurss
Polija – Ūdens un notekūdeņu cauruļvadu būvdarbi – Budowa i przebudowa sieci dla części I-VII
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Būvdarbi
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikatorsRZ/RI/DS/53/2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsBūvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45231300 Ūdens un notekūdeņu cauruļvadu būvdarbi
Papildu klasifikācija (cpv): 45232410 Kanalizācijas darbi, 45232150 Darbi, kas saistīti ar ūdensapgādes cauruļvadiem, 45232423 Notekūdeņu sūkņu staciju celtniecības darbi, 45232431 Notekūdeņu sūkņu stacija
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikatorsCZĘŚĆ I
DaļaLOT-0002
Iekšējais identifikatorsCZĘŚĆ II
DaļaLOT-0003
Iekšējais identifikatorsCZĘŚĆ III
DaļaLOT-0004
Iekšējais identifikatorsCZĘŚĆ IV
DaļaLOT-0005
Iekšējais identifikatorsCZĘŚĆ V
DaļaLOT-0006
Iekšējais identifikatorsCZĘŚĆ VI
DaļaLOT-0007
Iekšējais identifikatorsCZĘŚĆ VII
393317-2026 - Mededinging
Polen – Bouwen van pijpleidingen voor water en afvalwater – Budowa i przebudowa sieci dla części I-VII
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
Interne identificatiecodeRZ/RI/DS/53/2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractWerken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45231300 Bouwen van pijpleidingen voor water en afvalwater
Aanvullende classificatie (cpv): 45232410 Waterzuiveringswerkzaamheden, 45232150 Werkzaamheden in verband met waterleidingen, 45232423 Bouwen van pompstation voor afvalwater, 45232431 Afvalwaterpompstation
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecodeCZĘŚĆ I
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecodeCZĘŚĆ II
PerceelLOT-0003
Interne identificatiecodeCZĘŚĆ III
PerceelLOT-0004
Interne identificatiecodeCZĘŚĆ IV
PerceelLOT-0005
Interne identificatiecodeCZĘŚĆ V
PerceelLOT-0006
Interne identificatiecodeCZĘŚĆ VI
PerceelLOT-0007
Interne identificatiecodeCZĘŚĆ VII
393317-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków – Budowa i przebudowa sieci dla części I-VII
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Roboty budowlane
Wewnętrzny identyfikatorRZ/RI/DS/53/2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaRoboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45231300 Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45232410 Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej, 45232150 Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody, 45232423 Roboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków, 45232431 Przepompownie wody odpadowej
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Wewnętrzny identyfikatorCZĘŚĆ I
Część zamówieniaLOT-0002
Wewnętrzny identyfikatorCZĘŚĆ II
Część zamówieniaLOT-0003
Wewnętrzny identyfikatorCZĘŚĆ III
Część zamówieniaLOT-0004
Wewnętrzny identyfikatorCZĘŚĆ IV
Część zamówieniaLOT-0005
Wewnętrzny identyfikatorCZĘŚĆ V
Część zamówieniaLOT-0006
Wewnętrzny identyfikatorCZĘŚĆ VI
Część zamówieniaLOT-0007
Wewnętrzny identyfikatorCZĘŚĆ VII
393317-2026 - Concurso
Polónia – Construção de condutas para água e águas residuais – Budowa i przebudowa sieci dla części I-VII
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoObras
Classificação principal (cpv): 45231300 Construção de condutas para água e águas residuais
Classificação adicional (cpv): 45232410 Obras de construção de sistemas colectores, 45232150 Obras relacionadas com condutas para abastecimento de água, 45232423 Construção de estações de bombagem de águas residuais, 45232431 Estação de bombagem de águas residuais
393317-2026 - Procedură concurențială
Polonia – Lucrări de construcţii de conducte de apă şi de canalizare a apelor reziduale la mare distanţă – Budowa i przebudowa sieci dla części I-VII
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Lucrări
2. Procedură
Procedură
Identificator internRZ/RI/DS/53/2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiLucrări
Clasificarea principală (cpv): 45231300 Lucrări de construcţii de conducte de apă şi de canalizare a apelor reziduale la mare distanţă
Clasificare suplimentară (cpv): 45232410 Lucrări de asanare, 45232150 Lucrări pentru conducte de alimentare cu apă, 45232423 Lucrări de construcţii de staţii de pompare a apelor reziduale, 45232431 Staţii de pompare a apelor reziduale
5. Lot
LotLOT-0001
Identificator internCZĘŚĆ I
LotLOT-0002
Identificator internCZĘŚĆ II
LotLOT-0003
Identificator internCZĘŚĆ III
LotLOT-0004
Identificator internCZĘŚĆ IV
LotLOT-0005
Identificator internCZĘŚĆ V
LotLOT-0006
Identificator internCZĘŚĆ VI
LotLOT-0007
Identificator internCZĘŚĆ VII
393317-2026 - Súťaž
Poľsko – Stavebné práce na stavbe potrubných vedení vody a kanalizácie – Budowa i przebudowa sieci dla części I-VII
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Práce
2. Postup
Postup
Interný identifikátorRZ/RI/DS/53/2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvyPráce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45231300 Stavebné práce na stavbe potrubných vedení vody a kanalizácie
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45232410 Kanalizačné práce, 45232150 Práce súvisiace so stavbou potrubných vedení na rozvod vody, 45232423 Stavebné práce na kanalizačných čerpacích staniciach na splaškové vody, 45232431 Čerpacia stanica odpadovej vody
5. Časť
ČasťLOT-0001
Interný identifikátorCZĘŚĆ I
ČasťLOT-0002
Interný identifikátorCZĘŚĆ II
ČasťLOT-0003
Interný identifikátorCZĘŚĆ III
ČasťLOT-0004
Interný identifikátorCZĘŚĆ IV
ČasťLOT-0005
Interný identifikátorCZĘŚĆ V
ČasťLOT-0006
Interný identifikátorCZĘŚĆ VI
ČasťLOT-0007
Interný identifikátorCZĘŚĆ VII
393317-2026 - Javni razpis
Poljska – Gradbena dela na cevovodih za vodo in odplake – Budowa i przebudowa sieci dla części I-VII
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Gradnje
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorRZ/RI/DS/53/2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaGradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45231300 Gradbena dela na cevovodih za vodo in odplake
Dodatna klasifikacija (cpv): 45232410 Kanalizacijski objekti, 45232150 Dela, povezana s cevovodi za distribucijo vode, 45232423 Gradbena dela na črpališčih odplak, 45232431 Črpališče odpadnih voda
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikatorCZĘŚĆ I
SklopLOT-0002
Notranji identifikatorCZĘŚĆ II
SklopLOT-0003
Notranji identifikatorCZĘŚĆ III
SklopLOT-0004
Notranji identifikatorCZĘŚĆ IV
SklopLOT-0005
Notranji identifikatorCZĘŚĆ V
SklopLOT-0006
Notranji identifikatorCZĘŚĆ VI
SklopLOT-0007
Notranji identifikatorCZĘŚĆ VII