393360-2026 - Konkurrencevilkår
Polen – Bærbare datamater – Dostawa komputerów przenośnych i akcesoriów na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II na podstawie umowy ramowej.
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
TitelDostawa komputerów przenośnych i akcesoriów na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II na podstawie umowy ramowej.
BeskrivelsePrzedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej określającej warunku zamówień wykonawczych jakie mogą zostać udzielone w trakcie jej obowiązywania na dostawę komputerów przenośnych i akcesoriów na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Realizacja zamówień będzie odbywać się sukcesywnie w zależności od potrzeb Zamawiającego. Zamawiający zamierza zawrzeć umowę ramową z więcej niż z jednym Wykonawcą. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ, wymagania zawarte w Rozdz. V SWZ oraz PPU umowy ramowej - załącznik nr 8 do SWZ, PPU umowy wykonawczej - załącznik nr 8.1 do SWZ .
Intern IDAZP.274.PN.3/2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 30213100 Bærbare datamater
Supplerende klassifikation (cpv): 30200000 Edb-maskiner og -artikler, 30237270 Mapper til bærbare computere, 30237000 Dele, tilbehør og artikler til datamater, 30234500 Hukommelsesmedier, 30237280 Strømforsyningstilbehør, 30236200 Databehandlingsudstyr
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
BeskrivelsePrzedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej określającej warunki zamówień wykonawczych jakie mogą zostać udzielone w trakcie jej obowiązywania na dostawę komputerów przenośnych i akcesoriów na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Realizacja zamówień będzie odbywać się sukcesywnie w zależności od potrzeb Zamawiającego. Zamawiający zamierza zawrzeć umowę ramową z więcej niż z jednym Wykonawcą. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ, wymagania zawarte w Rozdz. V SWZ oraz PPU umowy ramowej - załącznik nr 8 do SWZ, PPU umowy wykonawczej - załącznik nr 8.1 do SWZ.
Intern IDnr sprawy AZP.274.PN.3/2026
Supplerende klassifikation (cpv): 30200000 Edb-maskiner og -artikler, 30237270 Mapper til bærbare computere, 30237000 Dele, tilbehør og artikler til datamater, 30234500 Hukommelsesmedier, 30236200 Databehandlingsudstyr
393360-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungAZP.274.PN.3/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30237270 Koffer und Taschen für tragbare Computer, 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 30234500 Arbeitsspeichermedien, 30237280 Stromversorgungszubehör, 30236200 Datenverarbeitungsanlagen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennungnr sprawy AZP.274.PN.3/2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30237270 Koffer und Taschen für tragbare Computer, 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 30234500 Arbeitsspeichermedien, 30236200 Datenverarbeitungsanlagen
393360-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόAZP.274.PN.3/2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30213100 Φορητοί επιτραπέζιοι μικροϋπολογιστές
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 30200000 Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών και προμήθειες, 30237270 Θήκες μεταφοράς φορητών ηλεκτρονικών υπολογιστών, 30237000 Μέρη, εξαρτήματα και προμήθειες υπολογιστών, 30234500 Μέσα αποθήκευσης μνήμης, 30237280 Εξαρτήματα τροφοδοσίας ισχύος, 30236200 Εξοπλισμός επεξεργασίας δεδομένων
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικόnr sprawy AZP.274.PN.3/2026
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 30200000 Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών και προμήθειες, 30237270 Θήκες μεταφοράς φορητών ηλεκτρονικών υπολογιστών, 30237000 Μέρη, εξαρτήματα και προμήθειες υπολογιστών, 30234500 Μέσα αποθήκευσης μνήμης, 30236200 Εξοπλισμός επεξεργασίας δεδομένων
393360-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoAZP.274.PN.3/2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 30213100 Ordenadores portátiles
Clasificación adicional (cpv): 30200000 Equipo y material informático, 30237270 Maletines para ordenadores portátiles, 30237000 Partes, accesorios y suministros para ordenadores, 30234500 Soportes de memoria, 30237280 Accesorios para la alimentación de corriente, 30236200 Procesador de datos
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador internonr sprawy AZP.274.PN.3/2026
Clasificación adicional (cpv): 30200000 Equipo y material informático, 30237270 Maletines para ordenadores portátiles, 30237000 Partes, accesorios y suministros para ordenadores, 30234500 Soportes de memoria, 30236200 Procesador de datos
393360-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusAZP.274.PN.3/2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 30213100 Kaasaskantavad arvutid
Täiendav liigitus (cpv): 30200000 Arvutiseadmed ja nende tarvikud, 30237270 Sülearvutite kotid, 30237000 Arvutite osad, manused ja tarvikud, 30234500 Mälukandjad, 30237280 Toiteallika manused, 30236200 Andmetöötlusseadmed
5. Osa
OsaLOT-0001
Täiendav liigitus (cpv): 30200000 Arvutiseadmed ja nende tarvikud, 30237270 Sülearvutite kotid, 30237000 Arvutite osad, manused ja tarvikud, 30234500 Mälukandjad, 30236200 Andmetöötlusseadmed
393360-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteAZP.274.PN.3/2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 30213100 Kannettavat tietokoneet
Lisäluokitus (cpv): 30200000 Atk-laitteet ja -tarvikkeet, 30237270 Kannettavien tietokoneiden kuljetuslaukut, 30237000 Tietokoneiden osat, tarvikkeet ja varusteet, 30234500 Muistitallennusvälineet, 30237280 Virtalähdetarvikkeet, 30236200 Tietojenkäsittelyvälineet
Lisäluokitus (cpv): 30200000 Atk-laitteet ja -tarvikkeet, 30237270 Kannettavien tietokoneiden kuljetuslaukut, 30237000 Tietokoneiden osat, tarvikkeet ja varusteet, 30234500 Muistitallennusvälineet, 30236200 Tietojenkäsittelyvälineet
393360-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachAZP.274.PN.3/2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 30213100 Portable computers
Aicmiú breise (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies, 30237270 Portable computer carrying cases, 30237000 Parts, accessories and supplies for computers, 30234500 Memory storage media, 30237280 Power supply accessories, 30236200 Data-processing equipment
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aitheantóir inmheánachnr sprawy AZP.274.PN.3/2026
Aicmiú breise (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies, 30237270 Portable computer carrying cases, 30237000 Parts, accessories and supplies for computers, 30234500 Memory storage media, 30236200 Data-processing equipment
393360-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusAZP.274.PN.3/2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 30213100 Nešiojamieji kompiuteriai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 30200000 Kompiuterinė įranga ir reikmenys, 30237270 Nešiojamųjų kompiuterių krepšiai, 30237000 Kompiuterių dalys, priedai ir reikmenys, 30234500 Atminties kaupimo laikmenos, 30237280 Energijos šaltinių reikmenys, 30236200 Duomenų apdorojimo įranga
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatoriusnr sprawy AZP.274.PN.3/2026
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 30200000 Kompiuterinė įranga ir reikmenys, 30237270 Nešiojamųjų kompiuterių krepšiai, 30237000 Kompiuterių dalys, priedai ir reikmenys, 30234500 Atminties kaupimo laikmenos, 30236200 Duomenų apdorojimo įranga
393360-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internAZP.274.PN.3/2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 30213100 Kompjuters portabbli
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 30200000 Apparat u aċċessorji tal-kompjuter, 30237270 Bagalji għall-ġarr ta' kompjuters portabbli, 30237000 Partijiet, aċċessorji u fornimenti għall-kompjuters, 30234500 Mezzi għall-ħżin tal-memorja, 30237280 Aċċessorji għall-provvisti ta' l-elettriku, 30236200 Apparat ta' l-ipproċessar tad-data
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur internnr sprawy AZP.274.PN.3/2026
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 30200000 Apparat u aċċessorji tal-kompjuter, 30237270 Bagalji għall-ġarr ta' kompjuters portabbli, 30237000 Partijiet, aċċessorji u fornimenti għall-kompjuters, 30234500 Mezzi għall-ħżin tal-memorja, 30236200 Apparat ta' l-ipproċessar tad-data
393360-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikatorAZP.274.PN.3/2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30213100 Komputery przenośne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 30200000 Urządzenia komputerowe, 30237270 Torby na komputery przenośne, 30237000 Części, akcesoria i wyroby do komputerów, 30234500 Pamięci do przechowywania danych, 30237280 Akcesoria zasilające, 30236200 Urządzenia do przetwarzania danych
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Wewnętrzny identyfikatornr sprawy AZP.274.PN.3/2026
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 30200000 Urządzenia komputerowe, 30237270 Torby na komputery przenośne, 30237000 Części, akcesoria i wyroby do komputerów, 30234500 Pamięci do przechowywania danych, 30236200 Urządzenia do przetwarzania danych
393360-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátorAZP.274.PN.3/2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 30213100 Prenosné počítače
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 30200000 Počítačové zariadenia a spotrebný materiál, 30237270 Puzdrá na prenosné počítače, 30237000 Časti a príslušenstvo počítačov a spotrebný materiál k nim, 30234500 Pamäťové archivačné médiá, 30237280 Napájacie príslušenstvo, 30236200 Zariadenia na spracovanie údajov
5. Časť
ČasťLOT-0001
Interný identifikátornr sprawy AZP.274.PN.3/2026
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 30200000 Počítačové zariadenia a spotrebný materiál, 30237270 Puzdrá na prenosné počítače, 30237000 Časti a príslušenstvo počítačov a spotrebný materiál k nim, 30234500 Pamäťové archivačné médiá, 30236200 Zariadenia na spracovanie údajov
393360-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorAZP.274.PN.3/2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 30213100 Prenosni računalniki
Dodatna klasifikacija (cpv): 30200000 Računalniška oprema in pribor, 30237270 Torbice za prenosne računalnike, 30237000 Deli, pribor in potrebščine za računalnike, 30234500 Pomnilniški mediji, 30237280 Pripomočki za električno napajanje, 30236200 Oprema za obdelavo podatkov
5. Sklop
SklopLOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 30200000 Računalniška oprema in pribor, 30237270 Torbice za prenosne računalnike, 30237000 Deli, pribor in potrebščine za računalnike, 30234500 Pomnilniški mediji, 30236200 Oprema za obdelavo podatkov
393360-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareAZP.274.PN.3/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 30213100 Bärbara datorer
Ytterligare klassificering (cpv): 30200000 Datorer och datamateriel, 30237270 Datorväskor, 30237000 Delar och tillbehör till datorer, 30234500 Minnesmedier, 30237280 Tillbehör för kraftförsörjning, 30236200 Utrustning för databehandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierarenr sprawy AZP.274.PN.3/2026
Ytterligare klassificering (cpv): 30200000 Datorer och datamateriel, 30237270 Datorväskor, 30237000 Delar och tillbehör till datorer, 30234500 Minnesmedier, 30236200 Utrustning för databehandling