2. Procedure
Procedure
Titel: Dostawa, montaż, uruchomienie i kalibracja systemu audio-wideo dla budynku IV kręgu Opery Nova
Beskrivelse: Przedmiotem zamówienia jest dostawa montaż, uruchomienie i kalibracja systemu audio-wideo.
Intern ID: ZP.331.6.2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Supplerende kontrakttype: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 32300000 Fjernsyns- og radiomodtagere samt lyd- eller videooptagere eller -gengivere
Supplerende klassifikation (cpv): 32320000 Fjernsynsudstyr og av-udstyr, 32322000 Multimedia-udstyr
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Dostawa, montaż, uruchomienie i kalibracja systemu audio-wideo
Beskrivelse: Dostawa, montaż, uruchomienie i kalibracja systemu audio-wideo dla budynku IV kręgu Opery Nova
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZP.331.6.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Πρόσθετος χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 32300000 Τηλεοράσεις και ραδιόφωνα, συσκευές εγγραφής και αναπαραγωγής ήχου ή εικόνας
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 32320000 Τηλεοπτικός και οπτικοακουστικός εξοπλισμός, 32322000 Εξοπλισμός πολυμέσων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: ZP.331.6.2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Lepingu täiendav olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 32300000 Televisiooni- ja raadiovastuvõtjad, heli- või videosalvestus- ja taasesitusseadmed
Täiendav liigitus (cpv): 32320000 Televisiooni- ja audiovisuaalsed seadmed, 32322000 Multimeediaseadmed
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: ZP.331.6.2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Täydentävä hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 32300000 Televisio- ja radiovastaanottimet, äänen tai kuvan tallennus- tai toistolaitteet
Lisäluokitus (cpv): 32320000 Televisiovastaanottimet ja av-laitteet, 32322000 Multimedialaitteet
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: ZP.331.6.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nature complémentaire du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 32300000 Récepteurs de télévision et de radio et appareils d'enregistrement ou de reproduction du son ou de l'image
Nomenclature complémentaire (cpv): 32320000 Matériel de télévision et matériel audiovisuel, 32322000 Équipement multimédia
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: ZP.331.6.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Cineál breise an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 32300000 Television and radio receivers, and sound or video recording or reproducing apparatus
Aicmiú breise (cpv): 32320000 Television and audio-visual equipment, 32322000 Multimedia equipment
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: ZP.331.6.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Dodatna priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 32300000 Televizijski i radijski prijamnici te aparati za snimanje ili reprodukciju zvuka ili slike
Dodatna klasifikacija (cpv): 32320000 Televizijska i audiovizualna oprema, 32322000 Multimedijska oprema
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: ZP.331.6.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
A szerződés kiegészítő jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 32300000 Televízió- és rádió-vevőkészülék, valamint hang- és videofelvevő és -visszajátszó berendezések
További osztályozás (cpv): 32320000 Televíziós és audiovizuális berendezések, 32322000 Multimédiás berendezések
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: ZP.331.6.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Līguma papildveids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 32300000 Televīzijas un radiouztvērēji, skaņas vai videoattēla ierakstīšanas vai reproducēšanas aparatūra
Papildu klasifikācija (cpv): 32320000 Televīzijas un audiovizuālās iekārtas, 32322000 Multivides iekārtas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Interne identificatiecode: ZP.331.6.2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 32300000 Televisie- en radio-ontvangers, audio- of video-opnameapparatuur of -reproductietoestellen
Aanvullende classificatie (cpv): 32320000 Televisie- en audiovisuele uitrusting, 32322000 Multimedia-uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: ZP.331.6.2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Natura suplimentară a contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 32300000 Receptoare de televiziune şi de radio şi aparate de înregistrare sau de redare a sunetului sau a imaginii
Clasificare suplimentară (cpv): 32320000 Echipament audiovizual şi de televiziune, 32322000 Echipament multimedia
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: ZP.331.6.2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Doplňujúci druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 32300000 Televízne a rozhlasové prijímače a prístroje na záznam alebo reprodukciu zvuku alebo obrazu
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 32320000 Televízne a audiovizuálne zariadenia, 32322000 Mutimediálne zariadenia
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: ZP.331.6.2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Dodatna vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 32300000 Televizijski in radijski sprejemniki in aparati za snemanje ali reprodukcijo zvoka ali slike
Dodatna klasifikacija (cpv): 32320000 Televizijska in avdiovizualna oprema, 32322000 Multimedijska oprema
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: ZP.331.6.2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 32300000 TV- och radioapparater, ljud- eller videobandspelare eller videoavspelare
Ytterligare klassificering (cpv): 32320000 TV-utrustning och audiovisuell utrustning, 32322000 Multimedieutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001