Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 34300000 Dele og tilbehør til motorkøretøjer og motorer hertil
Udførelsessted
Landsdel (NUTS): Braşov (RO122)
Land: Rumænien
Yderligere oplysninger: str. Harmanului nr. 49
Værdi
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34300000 Μέρη και εξαρτήματα για αυτοκίνητα οχήματα και για τους κινητήρες τους
Τόπος εκτέλεσης
Υποδιαίρεση χώρας (NUTS): Braşov (RO122)
Χώρα: Ρουμανία
Πρόσθετες πληροφορίες: str. Harmanului nr. 49
Αξία
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34300000 Parts and accessories for vehicles and their engines
Place of performance
Country subdivision (NUTS): Braşov (RO122)
Country: Romania
Additional information: str. Harmanului nr. 49
Value
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34300000 Partes y accesorios para vehículos y sus motores
Lugar de ejecución
Subdivisión del país (NUTS): Braşov (RO122)
País: Rumanía
Información complementaria: str. Harmanului nr. 49
Valor
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 34300000 Sõidukite ja nende mootorite osad ja lisaseadmed
Lepingu täitmise koht
Riik – jaotus (NUTS): Braşov (RO122)
Riik: Rumeenia
Lisateave: str. Harmanului nr. 49
Maksumus
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34300000 Ajoneuvojen ja niiden moottoreiden osat ja lisävarusteet
Suorituspaikka
Maaryhmittely (NUTS): Braşov (RO122)
Maa: Romania
Lisätiedot: str. Harmanului nr. 49
Arvo
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 34300000 Pièces détachées et accessoires pour véhicules et moteurs de véhicules
Lieu d’exécution
Subdivision pays (NUTS): Braşov (RO122)
Pays: Roumanie
Informations complémentaires: str. Harmanului nr. 49
Valeur
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
An áit feidhmíochta
Foroinn tíre (NUTS): Braşov (RO122)
Tír: An Rómáin
Eolas breise: str. Harmanului nr. 49
Luach
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34300000 Járművek és járműmotorok alkatrészei és tartozékai
A teljesítés helye
Ország alegysége (NUTS): Braşov (RO122)
Ország: Románia
További információk: str. Harmanului nr. 49
Érték
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 34300000 Parti ed accessori di autoveicoli e motori dei veicoli
Luogo di esecuzione
Suddivisione del paese (NUTS): Braşov (RO122)
Paese: Romania
Informazioni supplementari: str. Harmanului nr. 49
Valore
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34300000 Detaļas un piederumi transportlīdzekļiem un to dzinējiem
Izpildes vieta
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Braşov (RO122)
Valsts: Rumānija
Papildu informācija: str. Harmanului nr. 49
Vērtība
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34300000 Onderdelen en toebehoren voor voertuigen en motoren
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Braşov (RO122)
Land: Roemenië
Aanvullende informatie: str. Harmanului nr. 49
Waarde
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34300000 Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich
Miejsce realizacji
Podpodział krajowy (NUTS): Braşov (RO122)
Kraj: Rumunia
Informacje dodatkowe: str. Harmanului nr. 49
Wartość
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 34300000 Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule
Locul de executare
Subdiviziunea țării (NUTS): Braşov (RO122)
Țara: România
Informații suplimentare: str. Harmanului nr. 49
Valoare
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34300000 Deli in pribor za vozila in njihove motorje
Kraj izvajanja
Podregija države (NUTS): Braşov (RO122)
Država: Romunija
Dodatne informacije: str. Harmanului nr. 49
Vrednost
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34300000 Delar och tillbehör till fordon och tillhörande motorer
Leveransplats
Del av land (NUTS): Braşov (RO122)
Land: Rumänien
Värde