393463-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Bygge- og anlægsarbejder
2. Procedure
Procedure
Titel„Реконструкция на вътрешна водопроводна мрежа ул. „Иван Павлов” от о.т. 213А до о.т. 317А; ул. „Гергьовден” от о.т. 107 до о.т. 112; ул. „Воеводска” от о.т. 106А до о.т. 107 и о.т 112 до о.т. 114, ул. „Нягол Добрев Христев” от о.т 163 до о.т. 683 и канализация по ул. „Гергьовден” от о.т. 107 до о.т. 112 и ул. „Воеводска” от о.т. 106А до о.т. 107, гр. Стрелча”.
BeskrivelseОбектът на поръчката е „строителство" по смисъла на чл. 3, ал. 1, т. 1 от ЗОП. Предметът на настоящата процедура е: „Реконструкция на вътрешна водопроводна мрежа ул. „Иван Павлов” от о.т. 213А до о.т. 317А; ул. „Гергьовден” от о.т. 107 до о.т. 112; ул. „Воеводска” от о.т. 106А до о.т. 107 и о.т 112 до о.т. 114, ул. „Нягол Добрев Христев” от о.т 163 до о.т. 683 и канализация по ул. „Гергьовден” от о.т. 107 до о.т. 112 и ул. „Воеводска” от о.т. 106А до о.т. 107, гр. Стрелча”. За обекта има издадено Разрешение за строеж № 14 от 11.03.2025 г. на Главния архитект на община Стрелча. Категория на обекта: обектът е четвърта група, трета категория съгласно чл. 137 от ЗУТ. Предвижда се реконструкция на водопроводна мрежа по улиците: ул. „Иван Павлов” от о.т. 213А до о.т. 317А; ул. „Гергьовден” от о.т. 107 до о.т. 112; ул. „Воеводска” от о.т. 106А до о.т. 107 и о.т 112 до о.т. 114; ул. „Нягол Добрев Христев” от о.т 163 до о.т. 683; канализация по ул. „Гергьовден” от о.т. 107 до о.т. 112 и ул. „Воеводска” от о.т. 106А до о.т. 107, гр. Стрелча. ​​​​​​​Дейностите и количествата са описани в приложената „Техническа спецификация“. Неразделна част от настоящата документация са Техническа спецификация и одобрен инвестиционен проект, който е публикувани в ЦАИС ЕОП.
Intern ID586893
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålBygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45000000 Bygge- og anlægsarbejder
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
BeskrivelseОбектът на поръчката е „строителство" по смисъла на чл. 3, ал. 1, т. 1 от ЗОП. Предметът на настоящата процедура е: „Реконструкция на вътрешна водопроводна мрежа ул. „Иван Павлов” от о.т. 213А до о.т. 317А; ул. „Гергьовден” от о.т. 107 до о.т. 112; ул. „Воеводска” от о.т. 106А до о.т. 107 и о.т 112 до о.т. 114, ул. „Нягол Добрев Христев” от о.т 163 до о.т. 683 и канализация по ул. „Гергьовден” от о.т. 107 до о.т. 112 и ул. „Воеводска” от о.т. 106А до о.т. 107, гр. Стрелча”. За обекта има издадено Разрешение за строеж № 14 от 11.03.2025 г. на Главния архитект на община Стрелча. Категория на обекта: обектът е четвърта група, трета категория съгласно чл. 137 от ЗУТ. Предвижда се реконсрукция на водопроводна мрежа по улиците: ул. „Иван Павлов” от о.т. 213А до о.т. 317А; ул. „Гергьовден” от о.т. 107 до о.т. 112; ул. „Воеводска” от о.т. 106А до о.т. 107 и о.т 112 до о.т. 114; ул. „Нягол Добрев Христев” от о.т 163 до о.т. 683; канализация по ул. „Гергьовден” от о.т. 107 до о.т. 112 и ул. „Воеводска” от о.т. 106А до о.т. 107, гр. Стрелча. ​​​​​​​Дейностите и количествата са описани в приложената „Техническа спецификация“. Неразделна част от настоящата документация са Техническа спецификация и одобрен инвестиционен проект, който е публикувани в ЦАИС ЕОП.
393463-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Obras
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno586893
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoObras
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
5. Lote
LoteLOT-0001
393463-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Rakennusurakat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste586893
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiRakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45000000 Rakennustyöt
5. Osa
OsaLOT-0001
393463-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Radovi
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka586893
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRadovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45000000 Građevinski radovi
5. Grupa
GrupaLOT-0001
393463-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Építési beruházás
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító586893
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÉpítési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45000000 Építési munkák
5. Rész
RészLOT-0001
393463-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Lavori
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno586893
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoLavori
Classificazione principale (cpv): 45000000 Lavori di costruzione
5. Lotto
LottoLOT-0001
393463-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
Interne identificatiecode586893
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractWerken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
PerceelLOT-0001
393463-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoObras
Classificação principal (cpv): 45000000 Construção
393463-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Gradnje
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator586893
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaGradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45000000 Gradbena dela
5. Sklop
SklopLOT-0001
393463-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare586893
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001