393796-2026 - Konkurrencevilkår
Tjekkiet – Børster – Kartáče na šaty a obuv
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
TitelKartáče na šaty a obuv
BeskrivelseNákup kartáčů na šaty a obuv
Intern IDSpMO 34226/2026-551200
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 39224200 Børster
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 39224200 Βούρτσες
Τόπος εκτέλεσης
Υποδιαίρεση χώρας (NUTS): Jihomoravský kraj (CZ064)
Χώρα: Τσεχία
Εκτιμώμενη διάρκεια
Ημερομηνία έναρξης: 01/01/2027
393796-2026 - Kilpailu
Tšekki – Harjat – Kartáče na šaty a obuv
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimiKartáče na šaty a obuv
KuvausNákup kartáčů na šaty a obuv
Sisäinen tunnisteSpMO 34226/2026-551200
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 39224200 Harjat
5. Osa
OsaLOT-0001
393796-2026 - Nadmetanje
Češka – Četke – Kartáče na šaty a obuv
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
NaslovKartáče na šaty a obuv
OpisNákup kartáčů na šaty a obuv
Interna identifikacijska oznakaSpMO 34226/2026-551200
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 39224200 Četke
5. Grupa
GrupaLOT-0001
393796-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
NosaukumsKartáče na šaty a obuv
AprakstsNákup kartáčů na šaty a obuv
Iekšējais identifikatorsSpMO 34226/2026-551200
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 39224200 Birstes
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 39224200 Xkupilji
Post tal-prestazzjoni
Sottodiviżjoni tal-pajjiż (NUTS): Jihomoravský kraj (CZ064)
Pajjiż: Iċ-Ċekja
Tul ta’ żmien stmat
Data tal-bidu: 01/01/2027
393796-2026 - Javni razpis
Češka – Ščetke – Kartáče na šaty a obuv
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorSpMO 34226/2026-551200
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39224200 Ščetke
5. Sklop
SklopLOT-0001