See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Būvniecības ieceres dokumentācijas Stacijas ielas atjaunošanai,Vītolu ielas,Iecavā pārbūvei,Pīlādžu ielas pārbūvei un gājēju ietves no Baldones līdz Rīgas ielai jaunbūvei, izstrāde un autoruzraudzība
Beskrivelse: Būvniecības ieceres dokumentācijas Stacijas ielas atjaunošanai,Vītolu ielas,Iecavā pārbūvei,Pīlādžu ielas pārbūvei un gājēju ietves no Baldones līdz Rīgas ielai jaunbūvei, izstrāde un autoruzraudzība
Intern ID: BNP2026/71
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 71320000 Ingeniørmæssig projektering
Supplerende klassifikation (cpv): 71248000 Projektledelse og –dokumentation
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Būvniecības ieceres dokumentācijas “Stacijas ielas atjaunošana, Bauskā, Bauskas nov.” izstrāde un autoruzraudzība
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Būvniecības ieceres dokumentācijas “Vītolu ielas pārbūve Iecavā, Bauskas novadā” izstrāde un autoruzraudzība
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Būvniecības ieceres dokumentācijas “Pīlādžu ielas pārbūves I kārta no Salātu ielas līdz Ceriņu ielai un II kārtas būvniecība no Ceriņu ielas līdz Biržu ielai Bauskā, Bauskas novadā” izstrāde un autoruzraudzība
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Būvniecības ieceres dokumentācijas “Gājēju ietves izbūve no Baldones ielas līdz Rīgas ielai (gar Valsts reģionālo autoceļu P92 Iecava-Stelpe, Iecavas pagastā, Bauskas novadā” izstrāde un autoruzraudzība
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: BNP2026/71
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Los: LOT-0002
Los: LOT-0003
Los: LOT-0004
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: BNP2026/71
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 71320000 Υπηρεσίες εκπόνησης τεχνικών μελετών
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 71248000 Επίβλεψη έργων και τεκμηρίωση
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Παρτίδα: LOT-0002
Παρτίδα: LOT-0003
Παρτίδα: LOT-0004
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: BNP2026/71
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71320000 Servicios de diseño técnico
Clasificación adicional (cpv): 71248000 Supervisión del proyecto y documentación
5. Lote
Lote: LOT-0001
Lote: LOT-0002
Lote: LOT-0003
Lote: LOT-0004
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: BNP2026/71
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 71320000 Tehnilise projekteerimise teenused
Täiendav liigitus (cpv): 71248000 Projekti- ja dokumendijärelevalve
5. Osa
Osa: LOT-0001
Osa: LOT-0002
Osa: LOT-0003
Osa: LOT-0004
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: BNP2026/71
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 71320000 Services de conception technique
Nomenclature complémentaire (cpv): 71248000 Supervision du projet et documentation
5. Lot
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003
Lot: LOT-0004
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: BNP2026/71
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 71320000 Usluge tehničkog projektiranja
Dodatna klasifikacija (cpv): 71248000 Nadzor projekta i dokumentacija
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Grupa: LOT-0002
Grupa: LOT-0003
Grupa: LOT-0004
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: BNP2026/71
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 71320000 Servizi di ideazione tecnica
Classificazione aggiuntiva (cpv): 71248000 Supervisione di progetti e documentazione
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Lotto: LOT-0002
Lotto: LOT-0003
Lotto: LOT-0004
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: BNP2026/71
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71320000 Inžinerinio projektavimo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 71248000 Projektų ir dokumentacijos priežiūra
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pirkimo dalis: LOT-0004
Iekšējais identifikators: BNP2026/71
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71320000 Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 71248000 Projekta un dokumentācijas uzraudzība
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Daļa: LOT-0002
Daļa: LOT-0003
Daļa: LOT-0004
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: BNP2026/71
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 71320000 Servizzi ta' l-inġinerija tad-disinn
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 71248000 Superviżjoni tal-proġett u dokumentazzjoni
5. Lott
Lott: LOT-0001
Lott: LOT-0002
Lott: LOT-0003
Lott: LOT-0004
Interne identificatiecode: BNP2026/71
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71320000 Technische ontwerpdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 71248000 Toezicht op plannen en documentatie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Perceel: LOT-0002
Perceel: LOT-0003
Perceel: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: BNP2026/71
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71248000 Nadzór nad projektem i dokumentacją
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Część zamówienia: LOT-0002
Część zamówienia: LOT-0003
Część zamówienia: LOT-0004
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 71320000 Serviços de concepção técnica
Classificação adicional (cpv): 71248000 Supervisão de projecto e documentação
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: BNP2026/71
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 71320000 Inžinierske projektovanie
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 71248000 Dohľad nad projektom a dokumentáciou
5. Časť
Časť: LOT-0001
Časť: LOT-0002
Časť: LOT-0003
Časť: LOT-0004