2. Procedure
Procedure
Titel: Lastmaskin 16 ton
Beskrivelse: Lastmaskin 16 ton
Intern ID: U-085-2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 43261100 Skovllæssemaskiner
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Lastmaskin 16 ton
Descripción: Lastmaskin 16 ton
Identificador interno: U-085-2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 43261100 Palas cargadoras mecánicas
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: Lastmaskin 16 ton
Kuvaus: Lastmaskin 16 ton
Sisäinen tunniste: U-085-2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 43261100 Yksikauhaiset kuormaajat
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Procédure
Procédure
Titre: Lastmaskin 16 ton
Description: Lastmaskin 16 ton
Identifiant interne: U-085-2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 43261100 Chouleurs mécaniques
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Lastmaskin 16 ton
Cur síos: Lastmaskin 16 ton
Aitheantóir inmheánach: U-085-2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 43261100 Mechanical shovel loaders
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
2. Postupak
Postupak
Naslov: Lastmaskin 16 ton
Opis: Lastmaskin 16 ton
Interna identifikacijska oznaka: U-085-2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 43261100 Utovarivači s mehaničkom žlicom
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Lastmaskin 16 ton
Leírás: Lastmaskin 16 ton
Belső azonosító: U-085-2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 43261100 Mechanikus kanalas rakodók
5. Rész
Rész: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Titolo: Lastmaskin 16 ton
Descrizione: Lastmaskin 16 ton
Identificativo interno: U-085-2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 43261100 Pale meccaniche caricatrici
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
2. Procedimento
Procedimento
Descrição: Lastmaskin 16 ton
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 43261100 Pás carregadoras mecânicas
2. Postup
Postup
Názov: Lastmaskin 16 ton
Interný identifikátor: U-085-2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 43261100 Mechanické lopatové nakladače
5. Časť
Časť: LOT-0000
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: U-085-2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 43261100 Nakladalniki z žlico
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Beskrivning: Lastmaskin 16 ton
Intern identifierare: U-085-2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 43261100 Lastmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000