394422-2026 - Konkurrencevilkår
Tjekkiet – Skydeskiver – Střelecké terče - nekovové
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
TitelStřelecké terče - nekovové
BeskrivelseDodávky nekovových střeleckých terčů.
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 35210000 Skydeskiver
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
TitelStřelecké plastové 3D Termo terče pro MRZ
Intern ID2601001429/001
DelkontraktLOT-0003
TitelStřelecké zacelující se terče pro krátkou vzdálenost
Intern ID2601001429/003
DelkontraktLOT-0002
TitelStřelecké zacelující se terče
Intern ID2601001429/002
394422-2026 - Kilpailu
Tšekki – Maalitaulut – Střelecké terče - nekovové
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimiStřelecké terče - nekovové
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 35210000 Maalitaulut
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisäinen tunniste2601001429/001
OsaLOT-0003
Sisäinen tunniste2601001429/003
OsaLOT-0002
Ilmoituksen nimiStřelecké zacelující se terče
Sisäinen tunniste2601001429/002
394422-2026 - Iomaíocht
An tSeicia – Targets for shooting practice – Střelecké terče - nekovové
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
TeidealStřelecké terče - nekovové
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 35210000 Targets for shooting practice
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aitheantóir inmheánach2601001429/001
LuchtógLOT-0003
Aitheantóir inmheánach2601001429/003
LuchtógLOT-0002
TeidealStřelecké zacelující se terče
Aitheantóir inmheánach2601001429/002
394422-2026 - Verseny
Csehország – Céltáblák lőgyakorlathoz – Střelecké terče - nekovové
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
CímStřelecké terče - nekovové
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 35210000 Céltáblák lőgyakorlathoz
5. Rész
RészLOT-0001
Belső azonosító2601001429/001
RészLOT-0003
Belső azonosító2601001429/003
RészLOT-0002
CímStřelecké zacelující se terče
Belső azonosító2601001429/002
394422-2026 - Konkursas
Čekija – Šaudymo treniruočių taikiniai – Střelecké terče - nekovové
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
PavadinimasStřelecké terče - nekovové
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 35210000 Šaudymo treniruočių taikiniai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatorius2601001429/001
Pirkimo dalisLOT-0003
Vidaus identifikatorius2601001429/003
Pirkimo dalisLOT-0002
Vidaus identifikatorius2601001429/002
394422-2026 - Konkurss
Čehija – Šaušanas mācību mērķi – Střelecké terče - nekovové
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
NosaukumsStřelecké terče - nekovové
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 35210000 Šaušanas mācību mērķi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikators2601001429/001
DaļaLOT-0003
Iekšējais identifikators2601001429/003
DaļaLOT-0002
NosaukumsStřelecké zacelující se terče
Iekšējais identifikators2601001429/002
394422-2026 - Procedură concurențială
Cehia – Ţinte de tir – Střelecké terče - nekovové
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
TitluStřelecké terče - nekovové
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 35210000 Ţinte de tir
5. Lot
LotLOT-0001
Identificator intern2601001429/001
LotLOT-0003
Identificator intern2601001429/003
LotLOT-0002
TitluStřelecké zacelující se terče
Identificator intern2601001429/002
394422-2026 - Súťaž
Česko – Terče na nácvik streľby – Střelecké terče - nekovové
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
NázovStřelecké terče - nekovové
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 35210000 Terče na nácvik streľby
5. Časť
ČasťLOT-0001
Interný identifikátor2601001429/001
ČasťLOT-0003
Interný identifikátor2601001429/003
ČasťLOT-0002
NázovStřelecké zacelující se terče
Interný identifikátor2601001429/002
2. Postopek
Postopek
Naslov: Střelecké terče - nekovové
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 35210000 Tarče za strelišča
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 2601001429/001
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 2601001429/003
Sklop: LOT-0002
Naslov: Střelecké zacelující se terče
Notranji identifikator: 2601001429/002
394422-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 35210000 Måltavlor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierare2601001429/001
Del (anbudsområde)LOT-0003
Intern identifierare2601001429/003
Del (anbudsområde)LOT-0002
Intern identifierare2601001429/002