2. Procedure
Procedure
Titel: 57/52/2/25/321 - Projects North. Aanleggen en vernieuwen van sporen en spoortoestellen in bundel- en bijsporen en aanleggen van dienstpaden. Raamovereenkomst
Beskrivelse: Aanleg en vernieuwing van sporen en spoortoestellen in bundel- en bijsporen, incl. dienstpaden en bijhorende spoor- en omgevingswerken (opbraak-, grond- en afvoerwerken, ballastwerken incl. ziften, ONR/herziening, aluminothermische lassen, kabelwerken incl. (her)aanleg kabelsleuven en wachtbuizen, afwatering/drainage, werfinrichting, as-built en logistieke prestaties) zoals opgenomen in de meetstaat
Intern ID: 5752225321
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45234116 Sporlægningsarbejder
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 1
Internal identifier: 5752225321
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45234116 Track construction works
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 5752225321
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45234116 Trabajos de construcción de vías férreas
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 5752225321
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45234116 Rööbastee ehitustööd
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 1
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 5752225321
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45234116 Radanrakennustyöt
Sisäinen tunniste: 1
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 5752225321
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45234116 Travaux de construction de voies
Identifiant interne: 1
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 5752225321
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 1
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 5752225321
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45234116 Pályaépítés
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 1
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 5752225321
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45234116 Lavori di posa di binari
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 1
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: 5752225321
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45234116 Sliežu montāža
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 1
Interne identificatiecode: 5752225321
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45234116 Leggen van sporen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Wewnętrzny identyfikator: 5752225321
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45234116 Budowa torów
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 1
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45234116 Construção de carris
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 5752225321
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45234116 Lucrări de construcţii de linii de cale ferată
Identificator intern: 1
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 5752225321
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45234116 Gradbena dela na tirih
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 5752225321
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45234116 Spåranläggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1