394845-2026 - Konkurrencevilkår
Grækenland – Mineralolieprodukter, brændselsstoffer, elektricitet og andre energikilder – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΙΝΗΣΗΣ ΠΡΟΟΡΙΖΟΜΕΝΟΥ ΓΙΑ ΘΕΡΜΑΝΣΗ
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer - Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
TitelΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΙΝΗΣΗΣ ΠΡΟΟΡΙΖΟΜΕΝΟΥ ΓΙΑ ΘΕΡΜΑΝΣΗ
BeskrivelseΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΙΝΗΣΗΣ ΠΡΟΟΡΙΖΟΜΕΝΟΥ ΓΙΑ ΘΕΡΜΑΝΣΗ
Intern ID11/2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Hovedpunkterne i procedurenΑΝΟΙΚΤΗ
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Supplerende kontrakttypeTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 09000000 Mineralolieprodukter, brændselsstoffer, elektricitet og andre energikilder
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
TitelΤμήμα 1:ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΙΝΗΣΗΣ ΠΡΟΟΡΙΖΟΜΕΝΟΥ ΓΙΑ ΘΕΡΜΑΝΣΗ
BeskrivelseΤμήμα 1:ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΙΝΗΣΗΣ ΠΡΟΟΡΙΖΟΜΕΝΟΥ ΓΙΑ ΘΕΡΜΑΝΣΗ
Primær klassifikation (cpv): 09100000 Brændselsstoffer
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 11/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: ΑΝΟΙΚΤΗ
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 11/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: ΑΝΟΙΚΤΗ
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Πρόσθετος χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 09000000 Πετρελαϊκά προϊόντα, καύσιμα, ηλεκτρική και άλλες πηγές ενέργειας
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 09100000 Καύσιμα
Internal identifier: 11/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: ΑΝΟΙΚΤΗ
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 09000000 Petroleum products, fuel, electricity and other sources of energy
5. Lot
Lot: LOT-0001
Main classification (cpv): 09100000 Fuels
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 11/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: ΑΝΟΙΚΤΗ
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Naturaleza complementaria del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 09000000 Derivados del petróleo, combustibles, electricidad y otras fuentes de energía
5. Lote
Lote: LOT-0001
Clasificación principal (cpv): 09100000 Combustibles
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 11/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: ΑΝΟΙΚΤΗ
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Lepingu täiendav olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 09000000 Naftatooted, kütused, elekter ja muud energiaallikad
5. Osa
Osa: LOT-0001
Peamine liigitus (cpv): 09100000 Kütused
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 11/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: ΑΝΟΙΚΤΗ
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Täydentävä hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 09000000 Öljytuotteet, polttoaineet, sähkö ja muut energian lähteet
Pääasiallinen luokitus (cpv): 09100000 Polttoaineet
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 11/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: ΑΝΟΙΚΤΗ
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Dodatna priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 09000000 Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Glavna klasifikacija (cpv): 09100000 Goriva
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 11/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: ΑΝΟΙΚΤΗ
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Natura aggiuntiva dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 09000000 Prodotti derivati dal petrolio, combustibili, elettricità e altre fonti di energia
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Classificazione principale (cpv): 09100000 Combustibili
394845-2026 - Konkursas
Graikija – Naftos produktai, kuras, elektra ir kiti energijos šaltiniai – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΙΝΗΣΗΣ ΠΡΟΟΡΙΖΟΜΕΝΟΥ ΓΙΑ ΘΕΡΜΑΝΣΗ
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės - Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius11/2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Pagrindiniai procedūros ypatumaiΑΝΟΙΚΤΗ
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Kiti sutarties objektaiPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 09000000 Naftos produktai, kuras, elektra ir kiti energijos šaltiniai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 09100000 Kuras
Iekšējais identifikators: 11/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: ΑΝΟΙΚΤΗ
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Līguma papildveids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 09000000 Naftas produkti, degviela, elektroenerģija un pārējie enerģijas avoti
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Galvenā klasifikācija (cpv): 09100000 Degvielas
Interne identificatiecode: 11/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: ΑΝΟΙΚΤΗ
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 09000000 Aardolieproducten, brandstof, elektriciteit en andere energiebronnen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Belangrijkste classificatie (cpv): 09100000 Brandstoffen
Wewnętrzny identyfikator: 11/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: ΑΝΟΙΚΤΗ
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Dodatkowy charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 09000000 Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Główna klasyfikacja (cpv): 09100000 Paliwa
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: ΑΝΟΙΚΤΗ
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Natureza adicional do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 09000000 Produtos petrolíferos, combustíveis, electricidade e outras fontes de energia
Classificação principal (cpv): 09100000 Combustíveis
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 11/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: ΑΝΟΙΚΤΗ
Scop
Natura contractului: Produse
Natura suplimentară a contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 09000000 Produse petroliere, combustibil, electricitate şi alte surse de energie
Clasificarea principală (cpv): 09100000 Combustibili
394845-2026 - Súťaž
Grécko – Ropné výrobky, palivo, elektrina a ostatné zdroje energie – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΙΝΗΣΗΣ ΠΡΟΟΡΙΖΟΜΕΝΟΥ ΓΙΑ ΘΕΡΜΑΝΣΗ
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary - Služby
2. Postup
Postup
Interný identifikátor11/2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Hlavné prvky postupuΑΝΟΙΚΤΗ
Účel
Druh zmluvyTovary
Doplňujúci druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 09000000 Ropné výrobky, palivo, elektrina a ostatné zdroje energie
5. Časť
ČasťLOT-0001
Hlavná klasifikácia (cpv): 09100000 Palivá
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 11/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: ΑΝΟΙΚΤΗ
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Dodatna vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 09000000 Naftni derivati, goriva, električna energija in drugi viri energije
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 09100000 Goriva
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 11/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: ΑΝΟΙΚΤΗ
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 09000000 Petroleumprodukter, bränsle, elektricitet och andra energikällor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Huvudklassificering (cpv): 09100000 Bränslen