2. Procedure
Procedure
Titel: Podpora SW OpenText Data Protector
Beskrivelse: Předmětem veřejné zakázky je provádění pozáruční podpory programových prostředků software Data Protector, specifikovaných v příloze č. 2 zadávací dokumentace - Cenová tabulka (dále též "SW"). Součástí plnění jsou i dodávky opravných a nových verzí SW včetně jejich dokumentace v elektronické podobě. Bližší specifikace předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek, je uvedena v návrhu smlouvy, který tvoří přílohu č. 1 zadávací dokumentace.
Intern ID: 26033
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 72261000 Programmelsupport
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
394906-2026 - Licitación
Chequia – Servicios de apoyo al software – Podpora SW OpenText Data Protector
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno26033
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 72261000 Servicios de apoyo al software
5. Lote
LoteLOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 26033
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 72261000 Tarkvara tugiteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
394906-2026 - Nadmetanje
Češka – Usluge podrške programa – Podpora SW OpenText Data Protector
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka26033
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 72261000 Usluge podrške programa
5. Grupa
GrupaLOT-0001
394906-2026 - Verseny
Csehország – Szoftvertámogatási szolgáltatások – Podpora SW OpenText Data Protector
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
CímPodpora SW OpenText Data Protector
Belső azonosító26033
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 72261000 Szoftvertámogatási szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0001
394906-2026 - Konkursas
Čekija – Programinės įrangos palaikymo paslaugos – Podpora SW OpenText Data Protector
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius26033
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 72261000 Programinės įrangos palaikymo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
394906-2026 - Procedură concurențială
Cehia – Servicii de asistenţă pentru software – Podpora SW OpenText Data Protector
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Servicii
2. Procedură
Procedură
TitluPodpora SW OpenText Data Protector
Identificator intern26033
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 72261000 Servicii de asistenţă pentru software
5. Lot
LotLOT-0001
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 26033
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 72261000 Softvérové podporné služby
5. Časť
Časť: LOT-0001